AndroidHealthClinic

Goede plaatsen om gear te verstoppen?

Ik weet niet hoe dicht je tegen de Ned.grens woont. Maar bij een forum-maatje in een 'veilig-land' bewaren?
 
belgie of peace
 
Als hobbysporter wordt je overal van alle sportmanifestaties uitgesloten, ook als trainer van een jeugdploeg bijvoorbeeld. Je mag in theorie zelfs niet als vrijwilliger meehelpen bij een sportevenement ;) 4 jaar en 750 euro boete + 500euro kosten heb ik gekregen omdat ze een spoor van een metaboliet van drostanolone hadden gevonden. Hebben ze gevonden meer dan een jaar na mijn nakuur nog.
Enkel moet je nog voorkomen voor de NADO vlaanderen en sinds 31 maart 2015 zijn de regels verstrengd en boetes letterlijk maal 2 gedaan. Als je moet voorkomen, zeker een advocaat nemen. Had dit eerste keer niet gedaan en zware boete, in beroep gegaan met advocaat en binnen twee weken is de uitspraak. Mijn advocaat zei letterlijk 'als die voor de gewone rechtbank had gekomen had je volledig vrijgesproken door de vele procedurefouten, maar dankzij NADO=overheid is dit niet'.

Edit: mijn advocaat had als argument, aangezien ik niet meer in een sportschool mag komen maar wel in een zwembad: 'Wat is voor mijn client het verschil tussen een zwembad en een sportschool? Hij betaalt om in een zaal te sporten, geheel op zichzelf maar met andere personen erbij. Er is geen competitie en traint dus ook niet voor een wedstrijd'
Geen antwoord buiten wat gekanker over vanalles, het zijn echte eikels van 180 en 65kg


Na de test (als deze positief is) moet je naar de politie voor een verklaring. Daar vragen ze dan (onverwacht) om je auto te mogen controleren en een huiszoeking. Als je dit weigert vragen ze een bevel aan en is een kans op minnelijke schikking praktisch nul dus komt het sowieso op je strafblad. Als je toestemt (en ze vinden niks) krijg je waarschijnlijk een minnelijke schikking, als je geluk hebt misschien zelfs geseponeerd.

fucked up allemaal brah

moet wel letterlijk lachen dat dit soort praktijken nog rustig voorkomen in een westers land in 2015
 
dit lijkt me vreemd, detectie tijd zou zogezegd lager zijn dan dat. heb je in de tussentijd misschien gekuurd met een ander middel (zoals primo) dat waarschijnlijk gespiked was?
Heb begin/midden juni vorig jaar mijn laatste shot test/primo gezet waarvan wss de primo mast (=drostanolone) was.

Gebeuren dergelijke invallen dan zo vaak? Heb nog nooit gehoord of geweten dat het in mijn gym (of een van de omliggende gyms) is voorgevallen?
Bij de 'gewone' gyms zal dit misschien een keer gebeuren om de 4-5 jaar maar als ze in bepaalde gyms veel mensen pakken gaan ze na een half-jaar/jaar terug. Als ze er dan terug veel vinden dan kan je jaarlijks controle verwachten...
 
Ik verstop mijn Gear nagenoeg altijd in mijn glutes. Een plaats waar ik nagenoeg zeker van ben dat m'n familie nooit bij komt.
 
Testen ze ook echt de volledige gym of een aantal personen?

Anders een hele drukke gym zoeken ^^
 
enkel mannen, nagenoeg iedereen. Pakweg 80% bij ons, de overige 20% waren mensen die >65 of <16 waren. Vanaf dat je een beetje spieren had moest je gaan :)
 
Kan er nog steeds niet bij dat (in Belgie) op de sportschool ff potje pissen en ook nog een dus vrij eenvoudige huisinval zo ff 1 2 3 kan en legaal is.

Bij een vriend kennis leggen die niet traint
Alles in andere flesjes doen? Sla olie etc...?
 
Kan er nog steeds niet bij dat (in Belgie) op de sportschool ff potje pissen en ook nog een dus vrij eenvoudige huisinval zo ff 1 2 3 kan en legaal is.

Bij een vriend kennis leggen die niet traint
Alles in andere flesjes doen? Sla olie etc...?

Huisinval mag niet zomaar en de dopingcontroles in de sportschool worden georganiseerd.
 
Terug
Naar boven