bakvis
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 8 apr 2009
- Berichten
- 2.295
- Waardering
- 179
- Lengte
- 1m73
- Massa
- 74kg
Fijn dat jij het ook een goed idee vind.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Ontkennen is de beste manier idd. Kop in het zand en verder!
Ontkennen staat op gelijke voet als iets niet serieus nemen, zoek het dan zelf uit zou ik zeggen,iedereen weet dat stadions en omgeving en hooligans voor 99 procent uit witte hollandse jongeren bestaan, en daar worden miljoenen euros voor neergelegd aan politiebewaking controleurs etc etc daar betaal jij ook aan mee.
---------- Toegevoegd om 20:46 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:45 ----------

Ontkennen staat op gelijke voet als iets niet serieus nemen, zoek het dan zelf uit zou ik zeggen,iedereen weet dat stadions en omgeving en hooligans voor 99 procent uit witte hollandse jongeren bestaan, en daar worden miljoenen euros voor neergelegd aan politiebewaking controleurs etc etc daar betaal jij ook aan mee.
Als jij dan daar eens zelf mee begint?Nee, geen appels met peren, maar feiten en omstandigheden
Hooligans zijn een relatief kleine groep, daarbij is het meestal alleen bij ajax-feyenoord ofzo. Dit heb je helaas overal en is niet echt een tegenargument als het gaat over marrokkaans tuig.
En hoe kom je aan die 99%? Bron? Ik heb ook beelden gezien van marokkaans tuig dat een stadion sloopte, bij een overwinning nog wel
Witte hollandse jongeren haha, ben je racistisch dat je over huidskleuren begint?
De integratie in de harde kern supporters gaat blijkbaar sneller dan in de maatschappij. 99% klopt natuurlijk niet.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Als jij dan daar eens zelf mee begint?
Bron ? Dus jij weet nog geen eens waar je belastinggeld naar toe gaat ?
Schandalig.
Als je het sarcasme wegfiltert, dan klopt dit post nog eens ook.
PEWA boekt goede resultaten met problematische jongeren
PEWA re-integratie heeft bijzondere goede resultaten geboekt met het terug naar school en werk traject van problematische jongeren. Dit is de uitkomst van het onderzoek van de Dienst Onderzoek en Statistiek van de gemeente Amsterdam in opdracht van PEWA re-integratie. Uit een peiling van de Dienst Werk en Inkomen (DWI) blijkt dat 79 van de 97 jongeren (81%) op een traject naar werk of terug naar school is. Het resterende deel (19%) zit naderhand (alsnog) in een uitkeringssituatie (op 18 april 2008).
De Dienst Onderzoek en Statistiek heeft onderzocht welke resultaten de PEWA werkwijze heeft opgeleverd bij de groep problematische jongeren. Uit het onderzoek blijkt dat de (ex-) deelnemers een bijzonder kwetsbare positie hebben en dat de werkzaamheden van PEWA zich richten op een moeilijke doelgroep waarover nauwelijks generalistische uitspraken kunnen worden gedaan. Het gaat om individuele gevallen, die maatwerk vereisen. Het gaat vrijwel uitsluitend om tweede generatie immigranten, van wie bijna de helft één of meer kinderen heeft. Veel van de jongeren hebben financiële problemen en schulden. De jongeren zijn niet of nauwelijks opgeleid en hebben een minder goede gezondheid dan gemiddeld.
De werkwijze van PEWA gaat uit van de inzet van intensieve persoonlijke begeleiding door trajectbegeleiders die belemmeringen in de persoonlijke sfeer en de omgeving van de deelnemer systematisch aanpakken. Daarnaast heeft PEWA jongerenwerkplaats een veelomvattend dagbesteding programma dat gericht is op zowel het persoonlijk functioneren als de maatschappelijke participatie van de jongeren. Verder ziet de uitstroomconsulent erop toe, dat het vervolgtraject naar opleiding of werk wordt gerealiseerd. Op basis van haar ervaring houdt PEWA rekening met het feit dat er ook jongeren zijn die vanwege hun beperkingen een ander traject dan school of werk nodig hebben. Bijvoorbeeld richting WAJONG of de sociale werkvoorziening.
Om de progressie van de deelnemer te monitoren, worden regelmatig testen gedaan. Deze hebben als doel de deelnemer in eerste instantie te confronteren met zijn of haar eigen inzet maar ook met zijn/haar eigen capaciteiten.
Ter preventie van uitval hanteert PEWA een systeem van SMS bij te laat komen, waarschuwingsbrieven bij herhaald te laat komen en huisbezoek bij chronische absentie.
PEWA meldt dat deze resultaten bereikt zijn in samenwerking met de klantmanagers en de projectconsulent van de Dienst Werk en Inkomen van de gemeente Amsterdam.
Wat wil je aanpakken Zelda? Marokkanen? Gewoon lukraak? Of criminelen?
Het lijk me dat niemand er over zal discussiëren als je zegt dat de criminaliteit aangepakt moet worden.
Wat wil je aanpakken Zelda? Marokkanen? Gewoon lukraak? Of criminelen?
Het lijk me dat niemand er over zal discussiëren als je zegt dat de criminaliteit aangepakt moet worden.
Iedereen ongeacht afkomst moet natuurlijk even hard worden aangepakt. Als er echter in een groep zoveel criminelen zitten is er echter niets mis mee om daar wat scherper op te letten.
Wet aanpassen zodat dat wel kan, allochtonen moeten geen echte burgers meer zijn. Ze moeten minder rechten krijgen en zwaardere straffen.
Thread de V houding | DutchBodybuilding.com Forums - Fitness ...
9 berichten - 8 auteurs - Laatste bericht: 12 juli
Ik ben geen racist, dus gelieve geen opmerkingen omtrent dat onderwerp. Laatst aangepast door HardcoreNL : ma 12 jul 2010 om 18:54 ...

Iedereen ongeacht afkomst moet natuurlijk even hard worden aangepakt. Als er echter in een groep zoveel criminelen zitten is er echter niets mis mee om daar wat scherper op te letten.
Iedereen ongeacht afkomst moet natuurlijk even hard worden aangepakt. Als er echter in een groep zoveel criminelen zitten is er echter niets mis mee om daar wat scherper op te letten.
Lijkt me evident dat je dan inderdaad gaat kijken naar een manier om de criminaliteit in die bepaalde groep te doen afnemen (net als over de rest van Nederland natuurlijk).
Welke qualificaties heb je inzake filosofisch en wetenschappelijk ondersteunde perspectieven ? Heb je een master/dhr opleiding in psychologie, sociologie, criminologie ? Zo niet, op welke wetenschappelijke reviews baseer je je voor je verdediging van je plannen ?
Of of of...ben je een prietpraatje zoals Klaaswitz je zou noemen.
Begin jij als je dat zo belangrijk vindt eerst maar om bij jouw zienswijze artikelen te quoten, grapjas.
