Denk dat de gemiddelde RS3/4/6 rijder dit niet kan/niet wil/geen tijd voor heeft. Als je >100k voor een (performance) auto gaat neerleggen heb je (als het goed is) ook wel genoeg budget vrijgehouden voor voldoende onderhoud. Olie peilen of bandenspanning checken, tja, dat kan iedereen en zou ook iedereen moeten kunnen, maar de meerwaarde van zelf automonteur spelen zie ik echt niet in.
Idk in wat voor omgeving jij je bevindt, ken echt nauwelijks 20’ers die nog thuis wonen. Weliswaar allemaal in overpriced appartementen, studio’s of whatever, maar thuis wonen na je 25e (eigenlijk 20e) is hier echt een no-go.
Klopt overigens wel dat de mogelijkheden steeds minder (lees: het wordt je onmogelijk gemaakt) worden en dat de leeftijd wel opschuift. Het is maar net hoe welwillend je bent