XXL Nutrition

Sticky Het Auto Topic

Dit is er op dit moment aan gedaan:

- Volledige rvs uitlaat van Milltek (JD engeneering)
- 4 bar fpr (JD engeneering)
- Chip op maat (JD engeneering)
- Volledig open dumpvalve
- Lucht massa meter weg gemapt (moest voor dumpvalve) (JD engeneering)
- Race koppeling en afgedraaid vliegwiel
- Zimmermann geperforeerde schijven voor en achter
- Voor Ferodo DS2500 blokken
- Achter Green Stuff blokken
- Toyo Proxes T1R banden (205-45-16)
- Billstein B14 schroefset

K04 zou echt super gaaf zijn, helaas is het niet ff k04 plug and play en klaar. Als ik dat wil zal ik sowieso voor een front mount intercooler moeten gaan, andere injectoren, spruitstuk, turbo intake aanpassen en dan hebben we het alleen nog maar over de aanpassingen die het mogelijk maken om daar mee te rijden.
Als ik iets doe doe ik het goed dus zou ik ook echt de remmen nog sterk moeten verbeteren en langzaam moeten gaan denken aan een boost controler omdat je met die set up toch wel uitkomt op ong 300pk.
Dus het is heel vet, maar word voor mij iets te duur omdat ik zelf ook niks kan met auto's

Ben op dit moment bezig om de auto weer helemaal perfect te laten maken, denk aan kleine schadeplekjes en groot onderhoud. Daarna ga ik nog wat aan het onderstel verbeteren voor de wegligging, en als dat gebeurd is ga ik misschien wel voor een k03s turbo. Deze is wel zo te plaatsen en dan moet ik alleen nog een fmic hebben. Met die set up zit ik rond de 250 pk, wat ik voor op de voorwielen wel genoeg vind denk ik.

Om ook nog even in te gaan op de vraag over de brandstof, dit is idd op de dyno gemeten, bij JD engeneering, ik heb ook op zijn aanraden de bio ethanol erbij gegooid en moet zeggen dat je daar de 1e keer best nerveus over bent.

Denk ook niet dat het een wereld van verschil maakt, 10 pk voel je niet erg goed, lijkt alleen of de auto nog wat frisser reageert en makkelijker doortrekt.

---------- Toegevoegd om 20:00 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 19:56 ----------

Dit is de Ibiza van een werknemer van JD engeneering:

http://www.youtube.com/watch?v=48sj4stl8Xw

Nice, mooie setup!
Ik betwijfel alleen of een fmic perse nodig is.. Kan je niet de ic pakken van een TT? Maatje van mij rijd met 280pk met ori ic.
 
Eergisteren een gehele Milltek bij ProcarTuning in Aalsmeer geplaatst en gisteren het rondje Hans Sloot + JD.

Milltek eindstukken:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Bij Hans Sloot, engine cleaning. Daarnaast een beurt, filters/pakkingen vervangen. Prima geholpen daar, auto motorisch weer tiptop gekregen.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

@ JD:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Eindresultaat 293pk. :) Zonder bio ethanol liep deze op 272pk, maar met 10% bio ethanol erbij liep de motor in ene zoveel beter! :o


En in de avond even alle kms weggewassen. :)
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
Lekker vermogen hoor. Ik ben volgend jaar klaar met mijn opleiding. Ik hoop dan na een jaartje tijd een Mk5 gti te kunnen aanschaffen. Of het dan een handbak of een DSG word, weet ik nog niet.

P.s. plastidip de rode accenten in je grill eens en haal het embleempje ''gti'' weg, Wolf im Schafspelz :cool:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.124
Bmw i8, jongens.


Ja of nee?
 

In het zwart kan hij er mee door.
Maar vind een bmw m3 veel gaver en op een of andere manier past die i8 niet helemaal in het rijtje van bmw vind ik.
Kwa motor en andere specs zou ik het niet weten, verder geen verstand van.
 
Dikke wagen MrJ!

Hier nog een dikke frikadel. :D

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

---------- Toegevoegd om 21:39 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 21:26 ----------

Ik wil ook die rotiform fender flares.. :(
Zo porno, maar ongelooflijk duur..

SiGray.UltimateDubs2014-2820-Edit.jpg


SiGray.UltimateDubs2014-2827.jpg
 
Vandaag de Passat 2.0TDI terug gekregen met nieuwe d-riem, verse olie enz. Viel me vrijwel direct op dat ie rustiger/mooier loopt, ook is de warme start beter. (is een probleempje bij de 2.0tdi, is te verhelpen door een startcorrectie bij een tuner)

''Hij'' is i.i.g. klaar voor de vakantie.
 
Gisteren de stoelen geplaatst:

9vjhmx.jpg


xycsx.jpg
 
DUMPJE

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
  • Like
Waarderingen: macf
Wauw.. :heart:

Die truck met hot rod achter op.. Gewoon wauw.
 
Is idd erg nice!
Nette stoelen! Benieuwd naar het eindresultaat!
 
Humptydumpty
sick2.jpg

7428d1237800730-rat-rods-jon_26343-1-.jpg

[afbeelding niet meer beschikbaar]
hrd11-0013.jpg

1934-ford-coupe-front.jpg

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
Erg nice :heart:
 
**** HB89, ****ing nice! :D

Die eerste is volgens mij die snelste straat legale auto. Doet geloof ik ook 6'jes. :eek:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.136
Misschien over paar maanden zelf ook een M5 E50 of M6 E63 kopen.
 
Mun zwager krijgt deze maand zijn BMW 640i (lease). ( 640i xDrive Coupé High Executive )
 
Terug
Naar boven