Fitness Seller

Sticky Het Auto Topic

Soms zie je een jaar geen in het geel, nu twee in drie dagen :eek:
En nog targa ook :heart:

52874864_2307653066220725_1017165727343312896_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-bru2-1.jpg


52445518_2307653216220710_6029653343599591424_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-bru2-1.jpg
Kenteken was mooier geweest op de splitter. Misschien afgekeurd.
 
BMW M2 Competition vs Audi RS3 Sportback

 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11.005
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11.010
autoscout24 vind ik zelf niet onaardig
 
Lucien moet motor altijd 45 minuten laten draaien als hij gps wil updaten

peugeot_3008gtline_layout15-1.30442.17.jpg

Lucien is zeer tevreden over de Peugeot 3008 die hij vorige zomer kocht. Op één detail na: als hij zijn GPS-kaarten wil updaten, moet hij zijn motor telkens 45 minuten laten draaien. “Net nu de brandstof zo duur is en we rekening moeten houden met het klimaat. Zotter wordt het toch niet?”, klaagt onze landgenoot bij RTL.

Sinds de aankoop heeft Lucien de gegevens al drie keer moeten laten bijwerken. “En telkens duurt dat minstens drie kwartier. Het systeem werkt met een USB-stick die in de wagen moet gestoken worden. Maar de motor moet dan wel draaien, wat een verspilling!”

Bij Peugeot is men zich bewust van het probleem. “De motor uitzetten mag inderdaad niet, anders is de update om zeep”, stelt persverantwoordelijke Elke Vogeleer.

“Er zijn steeds meer merken waar de motor eerst moet draaien om de boordcomputer te kunnen aansturen”, stelt technologie-expert Mathieu Tamigniau. “Wifiverbindingen, schermen die almaar groter worden,... Dat vreet allemaal energie en op den duur wordt het te veel voor de batterij. Bij sommige modellen werkt de boordcomputer pas volledig van zodra de auto gestart wordt.”

“Je kan de update wel laten uitvoeren terwijl je aan het rijden bent”, stelt Vogeleer. Maar dan moet de rit in het geval van Julien al lang genoeg zijn. En dan mag hij zich natuurlijk ook niet laten afleiden. “In de handleiding staat zwart op wit dat het aanbevolen is om tijdens die handeling niet te rijden. En vermits ik voorzichtig ben, wil ik me daar graag aan houden.”

Vanaf 1 maart zal het in Wallonië bovendien verboden zijn om de motor te laten draaien als je bijvoorbeeld op iemand wacht of snel een boodschap wil doen. Wie zich eraan bezondigt, riskeert een boete van 130 euro. “Je moet deelnemen aan het verkeer. Als je in de file of voor een rood licht staat, is het natuurlijk geen probleem. Maar uitzonderingen worden niet toegestaan”, klinkt het op het kabinet van Waals minister van Mobiliteit Carlo Di Antonio.

Opnieuw slecht nieuws voor de gps van Lucien dus. “Wat moet ik nu nog doen?”, vraagt hij zich vertwijfeld af. “Zelfs een garage biedt geen oplossing. Als je de motor zo lang laat draaien, vergas je iedereen in huis. Schandalig vind ik het.”
Peugeot? Dat is toch een favoriet merk van @Nomen Nescio?

:trollfacex:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11.012
Flitsende wouten hebben daar ook handje van.

(Mooi merk trouwens peug)
 
PgIcYuSl.jpg

mSX5kXdl.jpg


Stel je koopt zoiets, pimpt het interieur een beetje en gaat ermee rondrijden, wie maakt je wat.
 
  • Like
Waarderingen: Bubs
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11.015
Unimog. Had kereltje van school het altijd over.

Nieuw bijna onbetaalbaar
 
Op laten kietelen tot ±600 PK en richting 1800 Nm.
BGqws64l.jpg


Of zoiets.
bY8EXCAl.jpg
 
Laatst bewerkt:

Wel dik hoor.


Pretty different indeed.


Schoot me ineens te binnen.
 
Terug
Naar boven