- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Linkerhand zoals Tony uit het raam vlakke hand tegen portier.
Heerlijk!
Ben wat video's aan het doorbladeren en dit is echt iets voor jou.
Eh... Dit is een Maybach G 650 Landaulet. Of bedoel je gewoon de G klasse. Yeah, die dalen niet echt snel idd.Mooi! Stond tijd terug 1 uit 2002 te koop. Was nog steeds 40k.
1000 Nm koppel.Nee, bedoel normale G cabrio. Zit op fone en net wakker. Zag niet dat het een landaulet is.
Mensen die denken ach zo'n F12 TDF geluid valt best mee toch:
Dit is nog niet met de kleppen open, kan je ook niet maken.
Gisteren lopen dollen dat de 7 jaar oude Jaguar XF van een vriend geen drol meer waard is, hij kon dat niet hebben en is toen gaan zoeken en wat blijkt, hij is geen drol meer waard. Dalen de prijzen nu harder dan vroeger, of lijkt dat maar zo?
Jaguar XF Diesel - Tweedehands auto kopen - Gaspedaal.nl
Zoek in meerdere websites tegelijk naar een tweedehands Jaguar XF Diesel. Grootste aanbod Jaguar XF Diesel occasions uit Nederland.www.gaspedaal.nl
Dit ook eargasm. Huilend beescht!Ik heb deze een keer live gehoord en wist niet wat me overkwam
Ik heb daar continu met kippenvel gelopen door al die geluiden, deze stak er echter met kop en schouders boven uit.Klopt. Novitec N-Largo S with iPE. Dat schreeuwt gewoon. Dat is niet vast te leggen hoe erg dat brult. Je schrikt ervan als dat ineens geluid maakt achter je.
Was dit op Zandvoort want ik was daar toen ook.
edit, ja dus.
Heb je die F40 toen ook horen brullen?

Klopt, op video valt z’n geluid in het niets.Ja die IPE uitlaat is een F1 model. Klinkt ook als een F1 wagen van vroeger. En heb best wel regelmatig F1 auto's gehoord maar dit is gewoon sick. Alsof er een straaljager opstijgt.
Ik heb in het verleden ook weleens geluid proberen op te nemen maar dat is extreem lastig. Komt gewoon niet over via video.

Maar als mensen wachten, dan zou dat toch juist de prijs voor tweede hands auto’s opdrijven ipv verlagen.Komt omdat veel mensen wachten om over te stappen naar electrisch.
Wel echt een dikke bak voor de prijs.
Jaguar schrijft de eerste jaren elk jaar 10 procent af. Maserati ook bepaalde modellen. Toch een merk voor de liefhebbers, weinig vraag. En qua aanbod is het overgrote deel diesel.Gisteren lopen dollen dat de 7 jaar oude Jaguar XF van een vriend geen drol meer waard is, hij kon dat niet hebben en is toen gaan zoeken en wat blijkt, hij is geen drol meer waard. Dalen de prijzen nu harder dan vroeger, of lijkt dat maar zo?
Jaguar XF Diesel - Tweedehands auto kopen - Gaspedaal.nl
Zoek in meerdere websites tegelijk naar een tweedehands Jaguar XF Diesel. Grootste aanbod Jaguar XF Diesel occasions uit Nederland.www.gaspedaal.nl
