Fitness Seller

Hoeveel zijn jullie kwijt aan voeding per maand ?

9647202-F-4-EB3-4896-A66-F-33196-DFBFB8-B.jpg


Ik bezuinig liever op mijn auto en ga liever lopen dan dat ik al dat lekkers links ga laten liggen.
 
Dadelijk garnalen misschien. Life is nice.
 
Zal er is naar kijken, mijn ah basic havermout is nu al 0,69 :(
van 50ct naar 59ct https://www.ah.nl/producten/product/wi48405/ah-volkoren-havermout
De grote vlokken zijn idd 69ct (bruin pak) Brinta is nu 2,09 bij Appie (eigen merk 1,39)
Appie BrintaPer 100 Gram
Energie1478 kJ (350 kcal)
Vet2 g
waarvan verzadigd0.5 g
waarvan onverzadigd1.5 g
Koolhydraten63 g
waarvan suikers0.6 g
Voedingsvezel14 g
Eiwitten13 g
Zout0.48 g

org. BrintaPer 100 GramRI*
Energie347 kcal (1452 kJ)
Vet1.9 g
waarvan verzadigd0.4 g
Koolhydraten64 g
waarvan suikers4.6 g
Voedingsvezel10 g
Eiwitten14 g
Zout0.52 g
 
van 50ct naar 59ct https://www.ah.nl/producten/product/wi48405/ah-volkoren-havermout
De grote vlokken zijn idd 69ct (bruin pak) Brinta is nu 2,09 bij Appie (eigen merk 1,39)
Appie BrintaPer 100 Gram
Energie1478 kJ (350 kcal)
Vet2 g
waarvan verzadigd0.5 g
waarvan onverzadigd1.5 g
Koolhydraten63 g
waarvan suikers0.6 g
Voedingsvezel14 g
Eiwitten13 g
Zout0.48 g

org. BrintaPer 100 GramRI*
Energie347 kcal (1452 kJ)
Vet1.9 g
waarvan verzadigd0.4 g
Koolhydraten64 g
waarvan suikers4.6 g
Voedingsvezel10 g
Eiwitten14 g
Zout0.52 g
Huh? Laatst waren ze 0,69, beter dat ze goedkoper zijn.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #207
vanmiddag bij de jumbo kilo kip filet 15 euro.
even bij de turk langs voor 8 euro per kilo :eek:
 
vanmiddag bij de jumbo kilo kip filet 15 euro.
even bij de turk langs voor 8 euro per kilo :eek:
15 de kilo :roflol:

Kan me nog herinneren dat je bij de Appie Heijn 1,2kg voordeelverpakking kipfilet kreeg voor €6,00. Was een standaard prijs, niet eens een aanbieding. 13 jaar geleden toen ik 20 was.

Prepper your angus, de prijzen gaan nog veel hoger worden. En als het aan al die groenlinkse wakker dier phaggots ligt betaal je asap €50 de kilo voor je kipfilet.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #212
  • Topic Starter Topic Starter
  • #213
zie inderdaad dat je ze ook goedkoper hebt maar die waren waarschijnlijk uitverkocht.
moest proteïne hebben dan maar iets duurder :p
 
MM 9€ / kg in alle smaken. Gaat toch niet in de appie naturel kip kopen die dan duurder is en je ook nog zelf moet snijden…..
 
Vroeger, in middelbareschooltijd, wilde ik nooit mijn cijfer weten van een toets als ik wist dat deze tegen ging vallen. Ik krijg een soortgelijk gevoel hierbij.
 
Ik heb niet alles meegerekend zoals sausjes olie en geen reclame prijzen. Ik kom dan uit op ongeveer 100 euro per week puur alleen aan voeding wat aan het einde van de week op is of bijna op is. Het zal dan ongeveer 430 euro per maand zijn als ik het uiteten of bestellen van een pizza mee reken.
 
Terug
Naar boven