XXL Nutrition

Hoeveel zijn jullie kwijt aan voeding per maand ?

Poeh. Ik wel hoger denk ik. Nooit exact berekend. In het gezin sowieso 1200 aan alledaagse boodschappen en ik apart nog 100 euro kip per maand.
 
250 euro per week voor het hele gezin maar dat loopt geregeld buiten het budget.
 
Vergeet ook de exorbitante kosten niet van een flesje goede wijn per dag en dan heb ik het nog niet eens over de speciale biertjes.
 
1200 per maand? Woon je met 12 in een huis?
Stel dat je met 5 personen bent. En die willen 4x per dag iets eten. Elke dag weer. Dan heb je het over zo'n 600 persoons-eetmomenten. En dus 2E per persoon per keer. Dat red jij vast ook wel eens, toch?
Ik zeg niet dat het niet goedkoper kan (het was ook niet mijn post), maar het is ook absoluut niet extravagant.

Dat zou letterlijk hetzelfde zijn als een alleenstaande die één keer in de week voor 56,- al zijn eten in huis haalt.
 
In bulk kost me zo'n 120-170eu per maand. Per kg 6,50 voor rund gehakt, 10 voor biefstuk, 5,50 voor kipfilet eieren gratis, verder alles met sticker, alles houdbaar in bulk etc komt maar heel zelden voor dat iets koop terwijl het niet in aanbieding is of het moet altijd goedkoop zijn
Reken kosten voor enkele keren met mn vriendin uit als uitstapjes ipv voeding, whey bij supplementen,
 
€1000 per maand ongeveer met 2 personen, inclusief musclemeat etc
 
Eiwitshake supplementen en saus niet meegeteld

150/200 pm ofzo 😁
 
Exclusief supplementen (dus ook whey, repen, pancakes,...) spenderen we ongeveer 150-200/week aan voeding voor 2 personen.
Supplementen zal ongeveer 250-300/maand zijn (all in met prewo, repen, pancakes, vitamines, nac, whey, crea,....)
 
Ik hou het niet echt bij denk rond de 800 incl supplementen.
 
In bulk kost me zo'n 120-170eu per maand. Per kg 6,50 voor rund gehakt, 10 voor biefstuk, 5,50 voor kipfilet eieren gratis, verder alles met sticker, alles houdbaar in bulk etc komt maar heel zelden voor dat iets koop terwijl het niet in aanbieding is of het moet altijd goedkoop zijn
Reken kosten voor enkele keren met mn vriendin uit als uitstapjes ipv voeding, whey bij supplementen,

Hoeveel eet je dan? 1500kcal per dag? Of 3x havermout
 
Hoeveel eet je dan? 1500kcal per dag? Of 3x havermout
Ik kan best een tijdje teren op de 25kg zakken rijst bijvoorbeeld & bijna elke dag als ik naar huis rij vanuit werk kom ik langs appie en coop daar loop ik vlug doorheen voor alles met anti verspilling sticker, had laatst kabeljauwfilet met 85% korting van appie. Voeding hoeft niet perse duur te zijn als beetje technisch inkoopt
 
Ik heb dat ooit eens berekend, inclusief supplementen. Wel met prijzen uit de supermarkten van 2022 of 2023.
Toen kwam mijn exacte berekening neer op €460,32 per maand. Met al die indexeringen zal dat nu wel wat hoger liggen :D
 
Hier rond de 1200€ per maand. En 1x per week naar een bistro met de kids
Gezin van 4
 
ca 700 euro per maand incl kwark en melk voor 3 personen.
En ca 100 euro per maand aan whey.
 
Terug
Naar boven