- Lid sinds
- 3 jun 2012
- Berichten
- 323
- Waardering
- 251
- Lengte
- 1m68
- Massa
- 70kg
Ik wil je niet nog meer aan het twijfelen brengen
maar de Warrior bench heeft meer dan genoeg standen. 11 standen voor de rugleuning en 3 voor het zit deel (zie foto).
Daarnaast als je toch geen uitbreidingsmogelijkheden gaat aanschaffen dan heb je bij de multi bench II volgens mij alleen maar last van het ijzeren stuk vooraan de bench waar de uitbreidingsstukken in bevestigd worden.
Dit ijzeren stuk is namelijk ook het verschil in lengte tussen de Warrior en Multi bench II en is de lengte van de rugleuningen van beide bankjes vrijwel even lang.
maar de Warrior bench heeft meer dan genoeg standen. 11 standen voor de rugleuning en 3 voor het zit deel (zie foto).Daarnaast als je toch geen uitbreidingsmogelijkheden gaat aanschaffen dan heb je bij de multi bench II volgens mij alleen maar last van het ijzeren stuk vooraan de bench waar de uitbreidingsstukken in bevestigd worden.
Dit ijzeren stuk is namelijk ook het verschil in lengte tussen de Warrior en Multi bench II en is de lengte van de rugleuningen van beide bankjes vrijwel even lang.



.