heavyd8
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 11 feb 2007
- Berichten
- 480
- Waardering
- 3
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 85kg
- Vetpercentage
- 5%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik hoop toch dat je die bar anders gaat leggen dan op de foto...
12 reps, dan heeft de cameraman genoeg tijd om langs alle hoeken goed te filmen. Schreeuw anders ook even: Yeah buddy!! Light weight.

ik kan niet slapen van de zenuwen mensen
****ing k*t XD
ik weet dat ik het kan maarja, komt goed

graag bij het filmpje ook de gewichten laten zien met aanduiding erop en hoe je ze erop hangt.
maar soit, snap niet wat een filmpje nu kan bewijzen. Ik geloof best dat je 5 of 12reps (wat is het nu, kerel?) x 220kg kan, het is eerder de combinatie van "12x220 squat" en "op 5 maanden tijd" in dezelfde bewering dat het nogal dubieus maakt.

Als je nog een aantal subtiele aanpassingen aan je openingspost doet heb je zo een haalbare squat van 5 x 100
Maar soit, snap niet wat een filmpje nu kan bewijzen. Ik geloof best dat je 5 of 12reps (wat is het nu, kerel?) x 220kg kan, het is eerder de combinatie van "12x220 squat" en "op 5 maanden tijd" in dezelfde bewering dat het nogal dubieus maakt.
tis 5 reps van 220(opbouwen volgens bill star) en 12 reps van 180, en ik heb voor ik echt startte met weighttraining, altijd jumping en sissy squats moeten doen bij hwt basketbal, dus mn startgewicht lag al redelijk hoog, na 1 maand serieus trainen op 150 dat gewicht bijv

heb om 3 uur afgesproken te gaan trainen, verwacht word het een productie te maken in de stijl van de filmpjes van antoine valliant of een ronnie coleman. heb eerst afgesproken met de grimeur en doe mn universal shirt aan voor de hardcore sfeer, zal ik de rest van mn training maar ook gelijk filmen?
Succes!Hij is gewoon erg vroeg begonnen jongens.
[afbeelding niet meer beschikbaar]
of dit..
![]()
baasBrn nu bezig, ik faal hard nu bij 200, kom niet diep genoeg voor een onder par squat, dus het is iets boven par nu, ik ga er hard aan werken nu om voor volgende week onder par te gaan, dit word zeker vervolgd!
Kwam net bovrn par voor 8 herhalingen bij 200, ik wil gewoon het goed doen nu, voor dit schaam ik mr gewoon, baal te hard nu
