Alphakx
Cool Novice
- Lid sinds
- 17 jan 2010
- Berichten
- 181
- Waardering
- 6
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 80kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Mooie foto hoor, got traps
Wel 'skinny' benen, maargoed je ziet wel definitie en dat je traint, keep it up
vorig jaar klopte mn fysiek beter,dan waren mn benen veel beter, maar door meniscus problems in beide knieën doe ik beter geen squats en deads meer..
heb ook al last van artrose in mn nekwervels, dus eigenlijk zit het me niet echt mee t laatste jaar..
heb een heel goeie musculatuur, bouw rap spieren op, ook tamelijk droog van nature (tss ecto en endo in), maar heb wel tamelijk dun en zwak beendergestel,mn kraakbeen verslijt sneller dan bij een normaal iemand,en dat is nu net niet wat je nodig hebt als je met zware gewichten wil sleuren
neem glucosamine kuur al 4 maand maar helpt niet echt
daarom ben ik me t laatste jaar meer gaan toespitsen op minder zwaar trainen maar geconcentreerder,juistere uitvoering,meer rust en juistere voeding,hopelijk maak ik zo toch nog gains op termijn..
ben nu trouwens begonnen met verbouwingen die nog zeker een jaar zullen duren, dus trainen wordt nu een jaartje bijzaak,hopelijk hou ik nog wat over van mn zuurverdiende fysiek![]()
Jammer dat het je de laatste tijd tegen zit, maar gezien je foto heb je wel potentie dus niet opgeven.
Zoals je al aangeeft heb je de training aangepast aan je lichamelijke staat naar minder zwaar met waarschijnlijk meer reps.
Zie dit als een tussenjaar om straks na je verbouwing weer verder te bouwen aan je fysiek.
Het belangrijkste is dat je plezier hebt in wat je doet.
Pas je wel op met verbouwen (slopen) dat je niet overbelast raakt aan bepaalde spiergroepen.
Heb zelf ook een flinke verbouwing achter de rug (letterlijk en figuurlijk)
Ben net tegen het einde van de verbouwing door me rug gegaan door verkeerd te tillen.
In principe ga je er vanuit dat je door bezig te zijn met een verbouwing je spieren sterk blijven, maar bij mij was dat dus niet het geval.
Succes
