AndroidHealthClinic

Mr. Olympia 2017 Topic

  • Topic Starter Topic Starter
  • #661
Ook erg gecharmeerd van dit fysiek

 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #662
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #663
 
Met een midsection die niet helemaal on point is verlies je niet. Coleman en Yates (in 1997) waren van hetzelfde laken een pak.
 
Laatst bewerkt:
True true
Mid section wordt vaak niet naar gekeken.
Helaas
 
Met een midsection die niet helemaal on point is verliest je niet. Coleman en Yates (in 1997) waren van hetzelfde laken een pak.
Niet helemaal on point?? :rolleyes:

Phil gut 2017.jpg


Zijn navel en buikspieren kunnen ternauwernood zijn darmen nog binnen houden. Als hij zijn abs ook maar iets ontspant, puilt zijn hele buik 20 centimeter naar voren uit.

Your new Mr Olympia ladies and gentlemen... Pro bodybuilding is op sterven na dood!
 
Als je de mr O's van de afgelopen decennia bekijkt zijn er toch heel vaak controversiële beslissingen.
Imo hebben Yates, Coleman en Heath hoogstens recht op de helft van datgene ze gewonnen hebben...
 
Gelukkig zijn er nog andere categoriën die steeds populairder worden, zijn maar weinig mensen die ik ken die zeggen wow big ramy of phil heath hebben echt een mooi fysiek. Nee je hoort steeds meer wow flex lewis, chris bumstead, brandon hendrickson, jeremy buendia etc zo'n fysiek zou ik wel willen als het haalbaar is.
 
Die Chris Bumstead is wel beetje type ubermensch waar ze Germans nat van worden, niet?
 
Hij valt niet onder de ''grote'' jongens. Wel onder het kopje van hoe bodybuilding zou moeten zijn. Niet al die gedrochten met hun insulinebuikjes.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #680
 
Terug
Naar boven