TS. Net je filmpje gezien. Alle tips and tricks doorgelezen met strekken. Ook die tips met plankjes onder je hielen etc.
Ik helde ook wat naar voren tijdens squat. Ook ik heb flink mijn hams moeten stretchen. Tijdens het squaten concentreerde ik me er op dat ik mijn tenen iets omhoog tilde hierdoor werd mijn houding iets beter en voelde ik meer druk op mijn hielen en daardoor werden mijn quads beter aangesproken.
Maar ondanks al die trucs bleek de belangrijkste dat ik me moest focussen op mijn ellebogen. Als je je ellebogen, terwijl je de barbell op je traps hebt liggen, naast je lichaam houdt en in de beweging consequent naar beneden laat "wijzen" blijft je lichaam automatisch in die as die loodrecht met de vloer staat.
In het begin zal je niet zo diep gaan, maar dat komt wel. Oefening baart kunst.