Guess
Huge Freak
- Lid sinds
- 19 mei 2009
- Berichten
- 7.381
- Waardering
- 1.009
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 77kg
- Vetpercentage
- 8%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

altijd grappig dat mensen denken omdat iemand aardig is hij geen juicer is.
Wake up, mensen die spuiten zijn ook gewoon mensen hoor. En zoals bekend liegt de overgrote meerderheid over gebruik.
Deze man heeft ook een duidelijke reden om te liegen: hij is een bekende personal trainer en dat is zijn BRON VAN INKOMSTEN. Als dus uitkomt dat hij anabolica gebruikt kost hem dat klanten en geld, daarom geeft ie niks toe.
toedeloe
Grappig hoe tieners hier doen alsof ze al 25 jaar meedraaien in de bodybuilding wereld en zogezegd alles weten
Verder sluit ik me volledig aan met dit:
Heb je ergens een foto van jezelf?
Serieus man, er is nog geen één zinnig woord uit je gekomen sinds ik hier ben.
Ben je een troll ofzo?

Dan moet iedereen zeker deze thread eens checken op BB.com: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=135755431
"Natty inspiration" lol.

Dan moet iedereen zeker deze thread eens checken op BB.com: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=135755431
"Natty inspiration" lol.
deze fysieken gaan mij ook net iets te ver..
maar wat ik niet begrijp, waarom zou je keihard gaan kuren en dan claimen dat je naturel bent? Zijn die mensen zo op zoek naar erkenning?
Kijk dat een wielrenner doping gebruikt begrijp ik nog, hij wil winnen. Maar deze gasten doen het vooral voor het uiterlijk. Sommige doen mee aan 'naturel' wedstrijden, maar wie houden ze nou voor de gek?
Ik vind dat je echt triest bent als je gaat kuren en dan gaat claimen dat je naturel bent. Ik heb niks tegen kuren, maar ga dan niet zeggen dat je naturel bent. Waarschijnlijk hebben de meeste gewoon een k*tjeugd gehad met een minderwaardigheidscomplex en willen ze het hiermee compenseren ofso.. r**ards
Voor de eer die je dan krijgt natuurlijk... Wow, zo'n fysiek kunnen hebben als natural? Nice man! Terwijl ze waarschijnlijk elk jaar wel een kuurtje doen...
Als je moest weten hoeveel kerels er zo zijn...
echt te triest voor woorden. Hoe kan je dan trots op jezelf zijn? Mensen overtuigen dat je naturel bent, terwijl je zelf weet dat je vals hebt gespeeld. Nou vet man.
ik kan daar echt niet tegen, tegen van die liegende klootzakken die de boel bedonderen. Punt is, mensen zoals ik willen weten waar de grens ligt voor een naturel. Deze gasten laten je dus eigenlijk geloven in iets wat niet kan. Alleen daarom mogen ze al afgeschoten worden van mij..


