Ik train nu ongeveer 7-8 maanden maar ik ben eigenlijk niet echt anders gaan eten, behalve de laatste 2 weken, ik gebruikte daarvoor alleen Whey eiwitten voor na het trainen. Woog eerst 67kg toen ik 8 maanden geleden begon met trainen, en kwa kracht ben ik zeker vooruit gegaan, maar nog niet echt in de breedte
Ik bedoel, je ziet het wel dat ik train ten opzichte van toen ik begon, maar nog niet echt super.
Ik ben nu een week aan de creatine (5mg per dag inname om 7uur savonds) en ik heb een BF van 13,4% (ik weet niet of dat relevant is) / 1.82m / 75kg.
Graag advies gevraagd met het opzetten van een goed bulkschema, ik wil wat massa aankomen.
Alvast bedankt
Marvin
Ik bedoel, je ziet het wel dat ik train ten opzichte van toen ik begon, maar nog niet echt super.Ik ben nu een week aan de creatine (5mg per dag inname om 7uur savonds) en ik heb een BF van 13,4% (ik weet niet of dat relevant is) / 1.82m / 75kg.
Graag advies gevraagd met het opzetten van een goed bulkschema, ik wil wat massa aankomen.
Alvast bedankt
Marvin


