Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Niet bepaald over korea maar geeft een beeld van hoe heilig de US wel is.. Warning conspiracy theory alert.
http://www.youtube.com/watch?annota...&feature=iv&src_vid=qpmI7ECNfRk&v=HP7L8bw5QF4
Filmpje van dezelfde gebruiker over N-korea/amerika, gaat vooral over de benifits dat amerika zou halen uit dit conflict.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qpmI7ECNfRk
Weet niet hoe het komt dat het filmpjé hier niet rechtstreeks is te bekijken.
Idioot, het is niet gewoon een kwestie van cijfers (voor de 10,71ste keer). De VS kan op relatief korte termijn zo veel meer naar Korea sturen en 10x zo geavanceerd. Je kan op fighter jets, tanks enzo rekenen op 10 verliezen voor NK voor 1 aan Amerikaanse zijde.Ah joh makkie. Whami vliegt morgen over naar DMZ. Hij gaat vrede herstellen in Korea met zijn complexe oorlogsstrategieën. Geen Aziatische dictator die hem aan kan.
Aantallen zeggen niet veel in deze situatie, neem bv de Golfoorlog, 131 gesneuvelde militairen aan de kant van Amerika en ruim 35.000 aan Iraakse kant, kunnen we het wel over een ander land en situatie hebben, maar alle oorlogen in de geschiedenis van Amerika zijn overduidelijk weinig slachtoffers gevallen, mede dankzij de moderne techniek en strategie van aanvallen.

Wat hij zegt is weinig. 35000/131= 267!!! Dus in theorie dood 1 man gemm 267 tegenstanders.
Shiiit was dat men k/d maar in bf3
Denk dat als die cijfers kloppen de US een enorm goed draaiende oorlogsmachine is.
Dacht dat tijdens de ardennenoffensief alleen al in dat half jaar al 50k Amerikaanse slachtoffers zijn gevallen. Vind ik vrij veel.
Toch iemand met hersenen!Aantallen zeggen niet veel in deze situatie, neem bv de Golfoorlog, 131 gesneuvelde militairen aan de kant van Amerika en ruim 35.000 aan Iraakse kant, kunnen we het wel over een ander land en situatie hebben, maar alle oorlogen in de geschiedenis van Amerika zijn overduidelijk weinig slachtoffers gevallen, mede dankzij de moderne techniek en strategie van aanvallen.

