- Lid sinds
- 22 mei 2004
- Berichten
- 12.995
- Waardering
- 1.271
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 82kg
- Vetpercentage
- 20%
Update, ik heb degene die constant riep op z'n bek geslagenhelaas niet gelijk K.O. maar z'n neus bloedde wel heftig en hij begon te huilen (no joke
). Ze waren met z'n vieren in totaal maar niemand deed (gelukkig) iets, ze keken elkaar allemaal een beetje afwachtend aan. Daarna nog wat dreigementen van politie e.d. nadat ik erbij vermeldde dat als ze weer zoiets zouden flikken of er meer man bij zouden halen ze 50 man voor hun huisdeur hebben staan. Kon niet goed peilen of ze me geloofden, maar ze reageerden er niet op (waren voornamelijk stil, had het niet verwacht
), toch bluffte ik voor de zekerheid dat ik hier maandag, woensdag en vrijdag langsloop in de avond mochten ze het uit willen testen (waar ze wederom niet op reageerden, het slachtoffer zat op het bankje te huilen).
Toen ben ik met trillende benen doorgelopen (waarschijnlijk van de adrenaline i.p.v. angst). Nu is het afwachten
Hoe het ging: ik liep voorbij, gast schreeuwde homo dus ik draaide me om en liet m'n tas vallen. Toen liep ik op het groepje af dat op een bankje zat. Ze stonden allemaal heel defensief op, wat wel een beetje intimiderend was, maar deden verder niets en ik gaf een flinke overhead op de neus van de dikke (waarschijnlijk gebroken, ik voelde iets kraken). Een ander stuk tuig duwde me vlak na de impact en nog eentje probeerde me een low kick (of iets wat erop moet lijken
) te geven, maar miste. Ik ging wat achteruit vanwege de duw en bleef staan, de anderen ook (minus degene die ik een stoot gaf, die zat op de grond).
Ben ik hier dan de enige die dit een enorme fail vind? Mensen weten tegenwoordig niet meer, of nog steeds niet wat nu juist zwak en sterk is.
Laatst bewerkt:






