MuscleMeat

Politie zoekt man die meisje (20) half blind sloeg in Carré

Halfblind geslagen in Carré omdat ze niet wilde dansen

media_l_7227430.jpg


Een jonge Vlaamse moeder (20) die in dancing Carré halfblind werd geslagen met een fles wodka, is getekend voor het leven. Verminkt - ook mentaal. "Mijn eigen zoontje durfde zelfs niet naar me te kijken", getuigt ze. "Ik wil dat de dader weet wat hij heeft aangericht." Nadat de speurders gisteren beelden van een verdachte verspreidden, meldde een 22-jarige man uit Aalst zich spontaan bij de politie. De man houdt zijn onschuld staande, maar blijft wel verdachte nummer één.

media_xll_7227420.jpg


Het slachtoffer, een alleenstaande mama uit het Antwerpse, was in de nacht van zondag 14 op maandag 15 september met een groep vriendinnen in de bekende discotheek Carré langs de A12 in Willebroek. Ze stond met een drankje aan de rand van de dansvloer toen haar aanvaller in beeld verscheen. Hij zei iets tegen haar - zij verstond hem niet - en maakte aanstalten om met haar te dansen. Toen zij haar hand in de lucht stak om hem kordaat af te wimpelen, sloegen zijn stoppen door.

Als in een roes


"Hij greep mijn hand en gaf me een vuistslag in mijn gezicht", getuigt het slachtoffer. Anoniem, omdat de dader nog steeds niet is opgesloten. "Ik wankelde en viel. Toen ik terug recht stond, zag ik hem als een wildeman op me afstormen. Hij had een halfvolle fles wodka in zijn handen. Dan volgde een harde klap. Glas sneed in mijn oog en gezicht. Ik viel neer op de grond en het werd donker voor mijn ogen. Als in een roes voelde ik nog klappen en stampen. Niemand hield hem tegen."

Toen ze in het ziekenhuis aankwam, was de jonge vrouw vooral blij dat ze nog leefde. Een litteken, dat was het einde van de wereld nog niet. Tot de dokter haar uitlegde hoe ernstig het was. De dader had haar meerdere breuken in het aangezicht geklopt en ook haar ooglid was gescheurd. "De klap was zo hard, dat mijn oogkas helemaal verbrijzeld was. Net als mijn kaak. Mijn oogbol was helemaal naar achteren geklopt. En verzakt, omdat het bot errond verbrijzeld was. De arts legde me haarfijn uit hoe hij tijdens de operatie mijn schedel zou moeten openmaken. Mijn wereld stortte in. Ik had thuis een zoontje van anderhalf dat op me zat te wachten."

Artsen konden de operatie uiteindelijk toch uitvoeren zonder haar schedel te moeten openmaken, maar de gevolgen voor de 20-jarige moeder zijn er niet minder om. "Binnenkort moet ik weer onder het mes. Wekenlang liep ik met een bont en blauw geklopt gezicht rond. Ik zag er niet uit. Zelfs mijn eigen zoontje durfde me niet aan te kijken toen hij me in het ziekenhuis zag liggen. Hij had schrik van me. Dat doet pijn als moeder."

Hoofdverdachte meldt zich en mag weer gaan

Politie en parket verspreidden beelden van de verdachte. De man uit het filmpje werd door vier getuigen herkend als de aanvaller. Ook het slachtoffer herkende zijn gestalte, zijn gezicht en zijn T-shirt, maar zijn identiteit was een maand lang onbekend. Tot gisteren. De man in beeld meldde zich plots spontaan bij de politie. "Ik heb mezelf herkend. Ik vind het vreselijk voor het slachtoffer, maar ik heb niets met die vechtpartij te maken", zegt S.A. (22) uit Aalst. "Ik zou dat nooit doen - zeker niet bij een vrouw." Op de beelden vlucht de man haastig weg richting nooduitgang, maar S.A. beweert dat hij naar boven gaat, waar zijn vrienden zaten. Voor de speurders blijft hij verdachte nummer één, ook al omdat hij na het incident nergens meer op bewakingsbeelden te zien is. De politie vermoedt dat hij via een nooduitgang gevlucht is. De man moet zich volgende week bij de politie aanmelden voor een line-up.

Wie info heeft die tot de opheldering van de zaak zou kunnen leiden, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op het gratis nummer 0800 30 300.

kerel spoort niet echt :gek:
 
"zo hard dat mn oogkas helemaal verbrijzeld was" Alsof daar zoveel voor nodig is.. wat een jankwijf!
 
  • Like
Waarderingen: Tub
20 jaar, zoontje van anderhalf, spendeerd haar weekends in discotheken...
 
Om 05:45 moet je ook gewoon lekker slapen, zeker als je moeder bent...
Neem dan geen kinderen...
 
Hoe denken jullie dat ze dat zoontje onderhoudt? Ze is gewoon gemept door dr pooier. Big deal, moet je maar gehoorzamen.
 
Voor haar 100 anderen. Een niet luisterend hoertje kost je nog meer geld.
 
Er zijn betere manieren om haar weer in het gareel te krijgen hoor..
 
idd ontvoer haar kind en snij een teen af telkens ze niet luistert ...


wait whut ... what the hell am I saying :roflol:
 
  • Like
Waarderingen: mat
Kortom ze verdient het gewoon wel een beetje?? een heel klein beetje dan, ok fles was overdreven klap met een leeg longdrink was meer op zijn plaats toch?
Had ze daar maar niet moeten zijn toch, had ze maar geen kind moeten hebben, had ze maar thuis moeten blijven daar waar ze hoort.
Er zijn landen waar dat allemaal zo geregeld is, hebben ze ook iets van sharia ofzo ?


Srs, hoop wel dat pa en ma altijd op het kindje passen en ook de volgende dag als ma nog bij moet komen van de disco vroeg uit de veren waren voor zijn natje en droogje, schone luiers etc van het kleine jochie.
 
waarom zou je niet meer mogen uitgaan als je een kind hebt ???
 
Omdat het enige doel van uitgaan is je zo hard mogelijk in alle gaatjes te laten nemen (als vrouw & als sommige mannen zijnde)
 
triest dat er altijd weer mensen zijn die denken dat ze hier "grappige" opmerkingen over moeten maken
 
Minder minder!

Wat een pipo, agressieve kut apen.
 
Ja hoor maar om 05:45 flirten met foute gasten in zo'n tent das een lekker voorbeeld voor je kind...

om 5:45, lol, uur doet er niet eens toe. iedereen heeft het recht om eens flink door te zakken, kind of niet

en waar staat te lezen dat ze aan het flirten was ? van zodra een vrouw die er een beetje goed uitziet naar een gast kijkt is ze voor sommigen al een h**r

is het in jouw ogen een dom wijf, loop dan weg ipv er op te slaan

mja, het zal vast wel weer een lichtgeraakte, arabische volbloed geweest zijn die z'n zin niet kreeg...
 
Ok, dus als je 20 bent en een kind hebt moet je elk weekend thuis zitten en mag je niets anders doen.

Fucking achterlijk geneuzel man.
 
Terug
Naar boven