MuscleMeat

Politiek houd werkelijk zijn mond dicht?

ET heeft de vuurwerkramp veroorzaakt?
 
de overheid zou het niet zeggen moesten ze iets vinden van buitenaards leven , ze weten even goed als ons dat er in heel de wereld paniek zou zijn en bij geloof zouden er serieuze vragen worden gestelt. ook denk ik dat veel mensen de dag van vandaag het niet zouden aankunnen om te vernemen dat er buitenaardsleven is en al helemaal als het intelligenter is. want wij zijn het gewoon om het 'superieure' ras te zijn.

nog iets waar ik maar niet bij kan is , dat mensen veroordeelt worden voor levenslang of ter dood worden veroordeelt door 'ooggetuigenissen' , maar als het rond het thema ufo's gaat telt dit niet. ookal zijn de ooggetuigen respectable mensen ( astronauten , radarspecialisten , piloten , enz ).
 
Complot theorien zijn nodig. In elke land zelfs in de meest democratische landen als NL zijn heel veel dingen die ondemocratisch worden besloten. Waarom? omdat de gewone man/vrouw met de gewone kennis niet in staat is om een goede beslissing te nemen.
 
Echt een mong*len topic :roflol: overal iets achter zoeken.Net als die ventjes met de WTC.
 
Was vooral mooi hoe die Lange Frans dat nummer bracht bij De Wereld Draait Door; "Ja die en die vent heeft er een boek over geschreven en die heeft er echt heel veel verstand van, kan alles bewijzen m'n ogen zijn echt geopend, een echte eye opener!"

Overigens hebben ze beide een vwo diploma zover ik weet en zijn met hun vervolgstudie gestopt vanwege de 'muziek'. Niet dat het wat zegt ofzo.

Een hoge diploma zegt niet alles over je verstand en hoe slim je bent, ik ken doktoren die geen kaas hebben gegeten van politiek en maatschappelijke kwesties.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #35
hehe, ok my bad :O

maar nog steeds, lange frans kun je toch niet serieus nemen, die gast die zegt tegen zinloos geweld te zijn en vervolgens iemand op z'n bek slaan voor een ijsklontje. imo is dit gewoon het volgende commercieel georienteerde nummertje van lange f.

vind dat alle posts gelijk hebben voor een deel,,

@ shutter,, ze moeten gewoon openkaart spelen en niet hun pokerface tonen.
want op het einde van de ronde als iedereen all-in gaat legt iedereen toch zijn kaarten op tafel.
 
Als er buitenaards leven zou zijn wat intelligenter is dan wij vinden ze ons toch wel voor wij hen vinden. Als ze dommer zouden zijn zouden ze ondertussen wel naar aarde gehaald zijn voor goedkope arbeid.
 
ik moest lachen van 2 dingen
-Baas en lange frans "gangstaás"
- de avatar van Bekjam
 
vind dat alle posts gelijk hebben voor een deel,,

@ shutter,, ze moeten gewoon openkaart spelen en niet hun pokerface tonen.
want op het einde van de ronde als iedereen all-in gaat legt iedereen toch zijn kaarten op tafel.
vaak is dan het onderwerp al veel minder politiek beladen, dat is met veel dingen zo, wat vroeger totaal niet kon kijkt nu niemand meer van op en zeker niet alles komt boven tafel en dat is imo maar goed ook, een groot deel van de nederlandse bevolking heeft de ballen verstand van de politiek en is dus ook niet in staat een goed oordeel te vellen over gebeurtenissen.
 
Terug
Naar boven