- Lid sinds
- 28 jul 2018
- Berichten
- 4.568
- Waardering
- 3.632
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 70kg
- Vetpercentage
- 17%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Nope ook aanvulling op je gezondheid
Sorry maar ik ben het met @Oom Oli eens🤗 enkel voor de organen is prima als je het mij vraagt en omega 3 als je geen vis eet!
In herfst/winter is vitamine D ook nuttig in europa. Omega 3 neem ik ook voor hart en magnesiumcitraat ook, omdat ik dan minder last van overbelaste kuiten heb.Sorry maar ik ben het met @Oom Oli eens🤗 enkel voor de organen is prima als je het mij vraagt en omega 3 als je geen vis eet!
Hoezo? 🤭
Die zijn lekker. Ik had ze als avondeten bij iemand. Wat extra groente en gehakt er door en eten maar.Die zakjes zijn eindeloos makkelijk.
Laatste x deze 5 packs gehaald. 0,25 per 5 pack. 20 voor 1 euro. 🤣![]()
![]()
Ja exact, je kunt makkelijk variëren. Had net nog bak met plakjes varkenshaas erbij.Die zijn lekker. Ik had ze als avondeten bij iemand. Wat extra groente en gehakt er door en eten maar.
Jij bent ook van de Health Sups?
