Hyped
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 4 apr 2007
- Berichten
- 2.145
- Waardering
- 30
Eensch

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Je kunt ook alleen het schema volgen dan. Het schema wordt verteld via je mp3, maar er zit dus idd ook muziek doorheen. Rennen met iets in je hand werkt niet nee![]()
jewel hoor rennen met dumbbells, genaamd; farmer run!
True.Hardlopen is chill, toen ik nog niet trainde. Ging ik ook 1x in de week hardlopen ik begon gewoon met hardlopen een rondje van pak en beet 4,4km en gewoon blijven hardlopen, en geen moment lopen ook al vertraag je. Ik deed er de eerste keer bijna een uur over", maar geen moment stilgestaan of gewandeldMaar de combinatie trainen+ hardlopen is niet te doen ook voor je knieën

Gvd zeg, ik ga echt geen tire flips meer doen.Sterkste vrouw kan je altijd nog doen, want je hebt nog jaren voor je liggen: nu ga je gewoon alvast een sterke basis opbouwen!
Dat zal er ook voor zorgen dat je harder wordt zodat je lichaam meer gewend is en je minder blessuregevoeliger wordt, mocht je overstappen.
Moet natuurlijk niet te veel willen maar heb m'n keuze al gemaakt.



Thanks meis!
Daarnet weer gewogen:
76,6 kg.
Hard work payes off.![]()
