Bryce1974
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 27 feb 2010
- Berichten
- 3.462
- Waardering
- 160
- Lengte
- 1m74
- Massa
- 75kg
Weet ik, moet nu zelf onderzoek doen moleculair biologisch gebied. Ik geef ook aan dat van significantie geen sprake is, maar ik bedoelde ook meer resultaten zoals René ze aangeeft. Je lekkerder in je vel voelen, minder lamlendig en meer toename van spiermassa zou theoretisch dan ook het gevolg zijn toch, in hoeverre anders is niet bekend. Ik neem nu ook de vit d3 5000iu elke dag die ik bij xxl besteld heb en ik voel me gewoon beter nu aangezien ik ieder jaar een vitd tekort had.
---------- Post toegevoegd Wed 6 Feb 2013 om 15:56 ----------
Dat zijn toch heel subjectieve gevoelens. Veel mensen voelen zich plots beter als je ze een potje in handen drukt - placebo-effect.
Van de meeste testosteronboosters is niet wetenschappelijk bewezen dat ze werken, en/of ze bevatten stoffen in zulke grote hoeveelheden waarvan niet bekend is wat de (schadelijke) gevolgen voor gebruik op lange termijn zijn.
Als je een vit D tekort hebt, dan is het idd goed om dat aan te vullen en ik kan me voorstellen dat je daa iets van merkt - zeker geen placebo;-)

lees even alles terug en je vraag is beantwoord. eerst lezen en dan replyen AUB


