Fitness Seller

Tour de France topic

  • Topic Starter Topic Starter
  • #421
Doet Evans trouwens mee?
 
In

Baal nog steeds van Froome..
 
Weet niks van wielrennen af maar wel altijd mooi om te zien. Vooral de bergen en de slotetappe naar Parijs.
 
Zit voor de buis.
Maar ben het niet eens met de doping argumenten.
 
Evans echt een held juist :"D
 
De Spaanse Tourfavoriet Alberto Contador is maandag in de tiende etappe van de Ronde van Frankrijk hard gevallen.

De renner van Tinkoff-Saxo ging hard onderuit en werd vervolgens aan zijn rechterknie behandeld. Met een verband om zijn gekwetste knie zette Contador na enige minuten oponthoud zijn weg voort.

Het peloton, aangevoerd door geletruidrager Tony Gallopin, hield zich na de valpartij zichtbaar in. Contador staat in het klassement negende, op ruim 4 minuten van Gallopin. Ook de Portugees Tiago Machado, derde in het klassement, kwam hard ten val. Ook hij stapte na een behandeling weer op de fiets.

De Tour verloor eerder al titelverdediger Chris Froome na enkele valpartijen. (ANP)
http://www.powned.tv/nieuws/tour/2014/07/contador_hard_onderuit_in_tour.html
 
Contador begint steeds moeilijker te rijden nu, Adrenaline na de val is uitgewerkt
 
Het is over voor Bertje Contador, triest. Astana geeft gas om hem nog meer te demotiveren en dat lijkt te werken, verschil loopt op en de blessures lijken verder vrij serieus (rug + been).

Bergop een zware val, vraag me af was ist passiert.

edit: Opgave, Abandon, Aufgabe.
 
Astana geeft gas omdat Kwiatkowski voorop ligt. Hebben even rustig aan gedaan maar je gaat de koers niet weg geven
 
Astana geeft gas omdat Kwiatkowski voorop ligt. Hebben even rustig aan gedaan maar je gaat de koers niet weg geven

Niet om Contador toch lichtjes onder druk te zetten en het gevoel te geven gaat niet meer lukken jongen ? En om hem en zijn ploegmaats flink te laten zweten om (eventueel) terug te keren ?
 
matig dit
 
Niet om Contador toch lichtjes onder druk te zetten en het gevoel te geven gaat niet meer lukken jongen ? En om hem en zijn ploegmaats flink te laten zweten om (eventueel) terug te keren ?

Nee, kopgroep is nu veel belangrijker dan het eventuele wachten op Contador
 
Nou come on bauke podium moet nu lukken.
 
Mollema is vrij brak, top 10 zou al leuk zijn
 
Nee, kopgroep is nu veel belangrijker dan het eventuele wachten op Contador

Al had Kwiatkowski 07:00 minuten op de laatste berg had daar met gemak een minuut of 5 vanaf gehaald kunnen worden en met in het achterhoofd het idee dat Astana het geel niet wilt.

Kwiatkowki is een prima renner maar heeft al een zwak moment gehad en zal die nog krijgen, wet van de jeugdigheid. Kopgroep was zeker van minder belang dan de val van Contador.
 
Je kan vleugels krijgen als je eenmaal minuten gepakt hebt in het klassement. Kwiatkowski is gewoon te gevaarlijk om te laten gaan. Wachten op Contador had toch geen zin, hij kwam heel even dichterbij maar niet snel genoeg.
 
Jammer van contador maar het zag er slecht uit.... nu maar hopen dat nibali in t geel richting parijs mag rijden
 
Terug
Naar boven