AndroidHealthClinic

Sticky Tweede Kamer/ NL Politiek

Heeft ze Rutte gepijpt? Dacht dat alleen Gordon en Jort dat doen.
 
Baudet is baas. Hoe meer ik hem zie hoe beter ik hem vind.

IMG_0867.JPG
 
Hennis is niet populair, ligt erg slecht bij burgerpersoneel en soldaten. Die willen dat ze oprot. Te weinig geld, besluiteloosheid, geen vertrouwen. Er zijn jaren en bakken geld nodig om defensie op niveau te krijgen.

Nasleep van de financiële crisis? Er is nochtans samenwerking binnen de BeNeLux op dat vlak.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.064
Natuurlijk is er een crisis geweest en is het in NL al langer een aandachtspunt. Maar er kan ook sprake zijn van verkeerde prioriteiten, te stevige bezuinigingen, eerder afbraakbeleid. Er is 2% bpb afgesproken, volgens mij geeft NL 1,08% uit. Laagste sinds 1815. Daar komt nog bij dat Defensie dit geld niet volledig kan besteden aan de 'core business'. In tegenstelling tot veel andere landen, wordt ook de militaire politie betaald, gaat geld op aan pensioenen en wachtgeld van voormalig personeel en moet Defensie btw betalen.

edit:
In 1971 gaf de Nederlandse staat 14,9 miljard uit in totaal, waarvan 1,9 miljard aan Defensie. In 2010 gaf Nederland 260 miljard uit, maar 8,5 miljard aan Defensie.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
en jihad is de bloemetjes water geven :roflol:

Ik had mijn stem niet beter kunnen inkleuren dan op zijn hokje. Wat een geweldige woordkeuze heeft deze man toch keer op keer. Hopelijk houdt hij ook stand in het debat als het 1 op 1 een stuk sneller zal gaan. Je merkt toch wel dat hij wat ouder is en dat hij soms wat zoeken moet naar woorden.. Maar als het er dan uit komt :roflol: Ik heb politiek nog nooit zo leuk gevonden sinds Beaudet en Hiddema :cool:
 

Tijdens mijn studie was er altijd zo'n clubje fanatieke, zogenaamd milieubewuste 'groenlinks-studenten die er nogal radicale ideeën op na hielden over hoe je politiek gezien de aandacht moest trekken.
Die riepen toen ook al bij het minst geringste ongerief over 'gediscrimineerd' worden het hun aangedane 'onrecht'.
Ik vraag me nu wel eens af wat ze toen of later allemaal zijn gaan uitspoken. Van een paar weet ik in ieder geval dat ze een tijd Greenpeace activisten zijn geweest.

Wat me toen al opviel was dat het eigenlijk allemaal van die verwende rijkeluiszoontjes&dochtertjes waren, die nog lekker thuis woonden bij hun (vermoedelijk VVD rechts georiënteerde) papa's en mamma's die alles voor ze betaalden en waarschijnlijk ook nog hun kontje afveegden.

Uit dankbaarheid zetten ze zich daar dan lekker tegen op zo'n onnozele rebelse manier, niet gehinderd door enige echte kennis van zaken of ervaringen in het leven.
Ik kotste daar toen al over, te meer omdat ik op mezelf woonde en naast mijn voltijds-studie van 4-5 college-dagen per week de resterende 2 dagen per week hard moest werken bij een baas, om rond te kunnen komen....

Heeft verder niet veel met het topic te maken, maar moest dat met terugwerkende kracht nog even kwijt :)
 
P.S.
Als ik dan zo'n Jesse -het zorgvuldig geconstrueerde hologram- Klaver inhoudsloos hoor blaten, maar desondanks veel te veel aandacht krijgt (omdat-ie-er-leuk-rockstar-achtig uitziet), dan word ik gewoon narrig naast de vervelende herinneringen die het oproept.

(P.S. zorgvuldig geconstrueerd hologram, zelden zo'n treffende omschrijving gehoord voor dat type :D)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.075
Volkert kwam ook uit die hoek. We weten wat daaruit kan ontstaan. Een van zijn advocaten, Britta Böhler, is niet veel beter.
 
Volkert kwam ook uit die hoek. We weten wat daaruit kan ontstaan. Een van zijn advocaten, Britta Böhler, is niet veel beter.


links terrorisme = gedoogd en in bepaalde kringen zeer gewaardeerd, want strijden voor het "goede"

moslims terrorisme = heeft niets met de islam te maken

rechts terrorisme = molotov cocktail gooien naar een moskee = vele jaren gevangenisstraf

waxinelichtje naar de gouden koets gooien = vele jaren gevangenisstraf
 


Who let the wolves out?

ka5yrn.jpg

Who? Who? Who? Who? Who?
 
links terrorisme = gedoogd en in bepaalde kringen zeer gewaardeerd, want strijden voor het "goede"

moslims terrorisme = heeft niets met de islam te maken

rechts terrorisme = molotov cocktail gooien naar een moskee = vele jaren gevangenisstraf

waxinelichtje naar de gouden koets gooien = vele jaren gevangenisstraf

Ik ben de Robin Hood van het terrorisme, ik kom overal mee weg....... :rolleyes:

Je hebt een goed punt hoor, er wordt wel met héél erge scheve, subjectieve maten gemeten.
 
Terug
Naar boven