- Lid sinds
- 4 okt 2006
- Berichten
- 5.897
- Waardering
- 3.543
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 100kg
Het zal vast niet voor iedereen werken, maar ik vond de bijstand niet heel fijn om in te leven en heb toen mezelf opgewerkt naar een zeer goed inkomen. Beetje inzet en veel tijd in steken ipv de hele dag SBS9 te kijken en klagen dat je te weinig gratis geld krijgt.Voor iedereen die denkt dat prikkels werken en als je het mensen aan de onderkant maar moeilijk genoeg maakt ze zichzelf wel gaan opwerken tot succesvolle en fitte multimiljonairs.
![]()
Bestaat de prikkel? (column)
www.rtlnieuws.nl
Misschien is de conclusie eigenlijk wel dat luie mensen aan de onderkant leven en dat niks ze kan aansporen om iets te gaan doen, omdat ze uiteindelijk toch wel weer ergens gered worden.
PS. iedereen kan een plee schrobben, velen willen het gewoon niet doen omdat het maar iets meer oplevert dan de bijstand. Dat verschil moet dus groter.
De bijstandsgerechtigden zeggen dat het minimumloon omhoog moet, je zou ook de bijstand kunnen verlagen.
PPS, de schrijven van het artikel trek wel heel veel conclusies en kromme vergelijkingen.


