- Lid sinds
- 10 nov 2016
- Berichten
- 4.423
- Waardering
- 2.449
- Lengte
- 1m81
- Massa
- 90kg
- Vetpercentage
- 15%
Dat willen ze nu dan veranderen lol
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat willen ze nu dan veranderen lol
Ondertussen in Rdam....
[Link niet meer beschikbaar]
Manmanman.....
We moeten een vuist maken tegen racisme, dit is een hele goeie stap. Ik pleit ook voor genderneutrale straatnamen.Zulke enorme bullshit dit die echt averechts werkt. Ik heb nog niemand met enig historisch besef gesproken die dit verstandig vindt. Het verleden uitwissen is het domste wat je kunt doen als je het debat over het dubieuze en vaak ronduit wreeddadige koloniale verleden wil voeren. Witte de With was een schurk, JP Coen nog meer. Maar wel iemand die onderdeel is van onze historie, onze cultuur. Goed of slecht. Alsof het met het hernoemen van straten en instellingen en weghalen van standbeelden allemaal ineens weg is. Hoe ver gaat dit? In elke stad is wel een Michiel de Ruyterplein, een Witte de Withstraat, een Paul Krugerlaan of een Prins Bernharddreef. Hele wijken vol met VOC-helden en schurken, Boerenoorloggeneraals en binnensteden die hun pracht en praal te danken hebben aan het VOC-verleden of andere dubieuze zaken. We kunnen straks ook gewoon complete steden gaan hernoemen zoals in de Sovjet-Unie en het post-communistische Rusland gebeurde. Het is puur reactionaire onzin.
D66-medewerker Eindhoven blij met bekladding huis Thierry Baudet

Oud-hoogleraar: ‘Nederlanders vals schuldgevoel aangepraat over slavernijverleden’Piet Emmer is een Leids emeritus hoogleraar die promoveerde op het Nederlandse slavernijverleden en hierover veel publiceerde. In de Telegraaf geeft hij een uitgebreid interview waarin hij feiten noemt over het Nederlandse slavernijverleden.
Goed punt.Die terroristen kunnen we wel hebben. Dat overleven we wel, als maatschappij. Het gevaar komt vooral van mensen die zelf geen moslim zijn of gematigd moslim, maar die niet willen inzien dat de islam een kwaadaardige ideologie is.
Steeds meer SP'ers uiten openlijk kritiek over de gang van zaken binnen hun partij. Nadat twee oud-Kamerleden forse kritiek hebben geleverd op de partijleiding, treden meer SP'ers naar buiten. "De partij doet er goed aan om zichzelf af te vragen: wat kunnen we hier mee?"
Oud-Kamerlid Harry van Bommel zat bijna twintig jaar in de Kamer voor de SP. "Ik vind het een eerlijk boek van Sharon. Het is een persoonlijk document, wat ze omschrijft, herken ik wel." Van Bommel 'denkt dat partij er verstandig aan doet om zichzelf af te vragen: wat kunnen we hier van leren?'
Veel SP'ers die kritiek geven, vinden de partij niet democratisch genoeg, blijkt uit een rondgang van RTL Nieuws. Zoals Ewout den Heijer, voorzitter van de SP in Zoetermeer. "Het is belangrijk dat de partij een duidelijke koers communiceert, maar dat moet dan wel een koers zijn die democratisch binnen de partij is bepaald. Dat gebeurt niet altijd. Zelf had ik een afwijkend standpunt over het Oekraïnereferendum. Dat was niet of nauwelijks bespreekbaar. Er was al een koers ingezet."
Veerle Slegers, oud-Statenlid en jarenlang actief geweest als gemeenteraadslid in Tilburg, spreekt over een angstcultuur en stelt dat kritiek onbespreekbaar is. "Als je kritiek uit, wordt er onbeschoft en onfatsoenlijk gereageerd." Op papier is er een democratische structuur, maar die inspraak en democratie is er in de praktijk niet. De dagelijkse partijleiding is de baas. Alles wordt strak geregisseerd. Inspraak en democratie is er niet."
Dat beaamt Ciska Rijke. Zij was jarenlang beleidsmedewerker en werkte onder meer voor Jan Marijnissen en later voor Agnes Kant. "Het individuele belang ging voor het collectieve belang. Ik werkte zeven dagen in de week, stond altijd klaar maar werd als een stuk vuil behandeld. Ik zag hoe mensen uitgekafferd werden. We klaagden over de werkdruk, we werden echt uitgewoond, maar moesten alleen maar scoren. Tegenspraak werd niet geduld. Thuis noemde mijn man en ik de SP een sekte."
Frits Wester: 'Beeld van angstcultuur'
Politiek commentator Frits Wester over de gebeurtenissen: "Je moet altijd voorzichtig zijn met verhalen van Kamerleden die het Binnenhof al dan niet met of uit rancune hebben verlaten. Maar in het geval van de voormalige SP-Kamerleden zijn de verhalen wel erg eensluidend. Iedere keer rijst het beeld op van een angstcultuur waarin het niet mogelijk is om kritiek te leveren op de partijleiding.
Je ziet ook dat de SP in de Kamer steeds meer geïsoleerd raakt. Dat heeft de partij ook aan zichzelf te wijten. Zo was het strategisch een hele domme zet om voor de verkiezingen al te verklaren niet met de VVD te willen regeren. Die stellingname was een idee van partijvoorzitter Ron Meyer. Sommige SP-Kamerleden waren hier woedend over zo vertelden ze mij. Maar intern werd die kritiek alles behalve gewaardeerd."
Tijdens een gezinsdag van MR in attractiepark Walibi hebben premier Charles Michel en voorzitter Olivier Chastel hun partij in de markt gezet als ‘rustige kracht binnen een verhelderd politiek landschap’. Ze waarschuwden ook voor de toegenomen populariteit van extreemlinks en communistische partijen.
Extreemlinks
In zijn toespraak waarschuwde de eerste minister voor links extremisme. ‘In verschillende landen, ook in België, maken we een terugkeer van het communisme mee, die de individuele vrijheden vernietigt en altijd heeft geleid tot meer armoede en sociale achteruitgang. Venezuela en Noord-Korea zullen nooit ons politiek model zijn’, luidde het.
Hij haalde het voorbeeld aan van de vierdaagse werkweek, een maatregel die de PS verdedigt. Michel vroeg zich af wie de rekening zal betalen en vreest voor ontslagen indien die realiteit zou worden.
Voor voorzitter Chastel is de ‘politieke situatie nooit zo helder geweest, tussen een centrumrechts project met economie, werk en een beter levensniveau als prioriteit, en een links project dat de extreme richting inslaat en zijn lange sociaaldemocratische geschiedenis vergeet’. Volgens hem ‘versterkt deze dualisering van het schaakbord de rol van de MR, die nog meer de volkspartij en verantwoordelijke partij is die de institutionele stabiliteit van het land garandeert’.
Schandalige actie van linke/feministische groepering.
Maar dit is wel koren op de molen van FvD (qua populariteit zullen ze 't beter gaan doen denk ik dan), links wordt nu nog slechter weggezet. Da's 't enige positieve van dit soort klote acties van de tolerante linkse medemens.
Ik denk ook dat 'Links Nederland' dusdanig in de war is van de verkiezingswinst van Trump. Ze zoeken 'n stok (elke stok) om mee te slaan. Hirsi Ali was 't slachtoffer, Wilders ook (in hoeverre ook hier mensen denken dat hij de aanstichter is van alle shit wat we meemaken).. nu is TB aan de beurt.
Fortuijn en Van Gogh mogen wat mij betreft postuum een standbeeld bij wijze van spreken....
