apfelstrudel
Superior Athlete
- Lid sinds
- 15 nov 2008
- Berichten
- 45.417
- Waardering
- 61.740
Idd, je hoeft maar in @Kathlinoo log te kijken als je gekontlik wilt zien. Fucking simps.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Idd, je hoeft maar in @Kathlinoo log te kijken als je gekontlik wilt zien. Fucking simps.
Soms weet ik oprecht niet meer of het serieus is, een grapje of een hondenfluitje.
Ook nieuws van en over Omtzigt zal ik kritisch volgen en van gebalanceerd commentaar voorzien.
Misschien ben je iets op het spoor.
De discussie dat de term sociaal contract = WEF wordt momenteel serieus door "kritische vragenstellers" zonder enig historisch besef gevoerd.
@apfelstrudel, kunnen we al op jouw stem rekenen?Hoopgevend zijn andere mensen die niet blij zijn, waaronder migratie-prof Lucassen.
Paar jaar geleden is het gedoopt tot de omvolkskrant, staat vol met dit soort emotionele gelul. Past imo in het rijtje van trouw en de groene AmsterdammerHet lijkt wel heel lang geleden en heel ver weg dat dit een Katholieke krant was.
Het bijzondere is dat Trouw, van oudsher een protestante krant en later ook populair onder Katholieken op een gegeven moment een uitstekende (lees: niet-progressieve) weekendbijlage had: Letter en Geest.Paar jaar geleden is het gedoopt tot de omvolkskrant, staat vol met dit soort emotionele gelul. Past imo in het rijtje van trouw en de groene Amsterdammer
De nieuwe partij van Omtzigt zal waarschijnlijk leiden tot een tekort aan aluminiumfolie.
Los daarvan is een motie en/of stemming buiten enige context ook niet meer dan dat.Zijn stemgedrag komt het meest overeen met sgp (of was het cu?) (dacht 81%), gevolgd door bbb.
Dat is wel een heel politiek antwoord. Zo kan je overal wel een draai aan gevenLos daarvan is een motie en/of stemming buiten enige context ook niet meer dan dat.
Mwah, moties zijn imo het moment om je verkiezingsprogramma waar te maken. Bij menig partij komen de moties en het verkiezingsprogramma niet overeen. En in zekere zin zou je kunnen zeggen dat dat (beïnvloeden en gedraai) politiek bedrijven is.Voorbeeld
Als je niet voor stemt om een muur om Nederland te bouwen, Schengen op te zeggen, 0 asielzoekers op te vangen en illegalen te deporteren naar eoa duister dictatoriaal oord ben je niet, "dus voor onbeperkte immigratie, open grenzen, omvolking, gecontroleerde oppositie en een WEF-puppet".
Dan denken we anders over moties. Veelal worden moties gedaan om een versimpelt punt te kunnen maken dat niet altijd een weergave is van de complexe en haalbare realiteit.Dat is wel een heel politiek antwoord. Zo kan je overal wel een draai aan geven
Mwah, moties zijn imo het moment om je verkiezingsprogramma waar te maken. Bij menig partij komen de moties en het verkiezingsprogramma niet overeen. En in zekere zin zou je kunnen zeggen dat dat (beïnvloeden en gedraai) politiek bedrijven is.
Motie zijn imo de manier om de minde populistische partij proberen zwart te maken door over slecht verwoorde onrealistische standpunten te stemmen.Dat is wel een heel politiek antwoord. Zo kan je overal wel een draai aan geven
Mwah, moties zijn imo het moment om je verkiezingsprogramma waar te maken. Bij menig partij komen de moties en het verkiezingsprogramma niet overeen. En in zekere zin zou je kunnen zeggen dat dat (beïnvloeden en gedraai) politiek bedrijven is.
Ondertussen houden we wel van excessen. Welke partij(en) zijn eigenlijk verantwoordelijk voor het terughalen van dergelijke schepsels?
Dan maar even zo aangezien hij de tweet waarschijnlijk na onophoudelijke dreigementen heeft verwijderd
![]()
Wat is, los van het daarna, het alternatief op ophalen?
