Psvcr7
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 2 dec 2013
- Berichten
- 3.795
- Waardering
- 1.993
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 86kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens de Spaanse fiscus is een veel toegepaste vorm van ‘belastingontwijking’ dat zelfstandig ondernemers en speciale beroepsgroepen zonder zakelijke doeleinden een vennootschap oprichten met (volgens de Spaanse fiscus) als enige doel te profiteren van de extra faciliteiten en het lagere belastingtarief. De vennootschapsbelasting in Spanje bedraagt maximaal 28% (2015) en is aanzienlijk lager dan de tarieven van de Spaanse inkomstenbelasting met tarieven oplopend tot 49,5%.
De Spaanse belastingdienst heeft zich voor 2015 als doel gesteld om een einde te maken aan deze vorm van ‘belastingontwijking’ en gaat hier voorbij aan het feit dat er ook andere redenen zijn om met vennootschappen te werken. (Opmerking: ondernemers die in Spanje zouden werken met in Nederland gebruikelijke bedrijfsstructuren met bijvoorbeeld Holding BV’s, Management BV’s, Vastgoed BV’s, enzovoorts, kunnen dan in Spanje als fraudeurs worden bestempeld en worden vervolgd).
De Spaanse fiscus richt zich hierbij in eerste instantie op specifieke beroepsgroepen zoals advocaten, adviseurs, artiesten, auteurs en sporters. Mocht uit de controle blijken dat de opgerichte vennootschap niet past bij de aard van de economische activiteiten dan wordt men met terugwerkende kracht belast met het hogere inkomstenbelastingtarief en kan men daarnaast rekenen op een boete.

Lijkt mij dat voetballers/trainers die tientallen miljoenen per jaar binnenkrijgen aan salaris ens sponsoring toch wel de beste mensen om zich hebben die hun adviseuren of dat beheren?
Tom Boere is speler van FC Twente. De spits heeft woensdag zijn transfer van FC Oss naar de club uit Enschede afgerond. In de Grolsch Veste onderging hij met succes eem medische keuring en zette de topscorer van de Jupiler League van het afgelopen seizoen zijn handtekening onder een driejarig contract.

Vitesse is in gesprek met Luc Castaignos, zo meldt Voetbal International woensdagmiddag. De Arnhemmers hopen 'op zeer korte termijn' een opvolger te presenteren van Ricky van Wolfswinkel, die naar FC Basel is vertrokken.

AS Monaco heeft zich zaterdag versterkt met Jordi Mboula. Volgens Sport heeft de kampioen van de Ligue 1 gebruikgemaakt van de transferclausule van de achttienjarige aanvaller. Daardoor kan Mboula voor drie miljoen euro de overstap maken naar Monaco.
De jongeling tekent een contract voor vijf seizoenen. De bedoeling is dat hij gaat switchen tussen de beloftenploeg en het eerste van Monaco. Naar verluidt heeft Mboula meerdere contractaanbiedingen van Barcelona afgeslagen, omdat hij niet tevreden is over het perspectief van jonge spelers bij de Spaanse grootmacht.
Volgens Sport leeft dat gevoel steeds nadrukkelijker bij spelers van Barcelona. Mboula is een Spaans-Congolese voetballer die rechts in de voorhoede speelt. Vorig seizoen kwam hij tot acht doelpunten in negen wedstrijden in de UEFA Youth League voor de hoogste jeugdploeg Juvenil A, waaronder een werelddoelpunt tegen Borussia Dortmund.
Update: Monaco haalt maker van wereldgoal definitief weg bij Barcelona Jordi Mboula is na Diego Benaglio, Jordy Gaspar, Youri Tielemans en Soualiho Méité de vijfde zomeraanwinst van AS Monaco. De kampioen van de Ligue 1 maakt woensdagmiddag bekend dat het talent overkomt van Barcelona. De achttienjarige aanvaller tekent een contract tot medio 2022 bij Monaco.
Heel jammer voor het Italiaanse dreamteam.


Eigenlijk hebben alleen Donk, Pieters en Babel het nog goed gedaan.
Maceo rigters heeft het vooral bij de mac goed gedaan
Nu hebben we Zeefuik nog.Niet lullig bedoelt maar die rigters moet haast wel een ziekte hebben of echt dikke schijt hebben aan alles want dit kan gewoon echt niet.
Als ik de naam van beukering hoor kan ik echt alleen maar aan die sprint denken toen bij feyenoord tegen ik dacht nec![]()

