- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
De geruchten dat Neymar naar Paris Saint-Germain gaat verkassen blijven de ronde doen. Dinsdagmiddag meldt RMC dat de recorddeal van 222 miljoen euro aan het einde van deze week beklonken gaat worden.
AS Roma is al geruime tijd bezig met de komst van Riyad Mahrez, maar Leicester City werkt tot nu toe niet echt mee aan een vertrek van de Algerijn. The Foxes willen naar verluidt een bedrag van zo’n 56 miljoen euro zien voor de smaakmaker en dat is i Giallorossi toch echt te gortig. De Romeinen schijnen echter ook al een alternatief op het oog te hebben, aangezien zij bereid zouden zijn hun aandacht te verleggen naar Hakim Ziyech.
Hij wordt niet meer kunstmatig in slaap gehouden en ademt zelfstandig, die artsen zullen best weten wat ze doen. Ben erg benieuwd want uurtje geleden is pas weer een keer nieuws gekomen na haast anderhalve week niets meerMen lijkt ook serieus van plan om Nouri terug wakker te laten worden.![]()
Tim Krul is naar alle waarschijnlijkheid bezig aan zijn laatste weken als speler van Newcastle United. De 29-jarige doelman is door manager Rafael Benítez uit de selectie van de Engelse promovendus gezet en heeft te horen gekregen uit te mogen kijken naar een nieuwe club, zo meldt Chronicle Live dinsdagavond. Krul speelt sinds 2005 voor Newcastle, dat hem destijds wegplukte uit de jeugdopleiding van ADO Den Haag. Zijn contract loopt nog door tot medio volgend jaar.
Tonny Vilhena leek vorig jaar transfervrij te vertrekken bij Feyenoord, maar kwam na een aantal gesprekken met andere clubs op zijn schreden terug en tekende een paar maanden geleden tot medio 2020 in De Kuip. Fiorentina lijkt zich hier echter niet door af te laten schrikken en ziet in de middenvelder een mogelijke belangrijke pion voor de toekomst.
22:02. Jorge Mendes' meeting with Milan
According to Sky in Italy and La Gazzetta dello Sport, Jorge Mendes met with the directors of Milan, Marco Fassone and Massimiliano Mirabelli, on the island of Sardinia on Tuesday. Apparently the agent has put three names before then who may interest them: Diego Costa (Chelsea), Renato Sanches (Bayern Munich) and Falcao (Monaco).
Ervaren spits die onder echte druk zichzelf bewezen heeft zal altijd mijn voorkeur hebben

Als zijn makelaar kan hij weer flink wat miljoenen opstrijken.komst van coutinho lijkt mij als vervanging van neymar.
