MuscleMeat

Sticky Voetbal Topic

R. Lukaku halfdood van het veld afgedragen.

:scratch:
 
Brilscore nog bij Uud.
 
Kluivert wel. Depay is al te gearriveert om nog door te groeien om een echte grote te worden a la Sneijder, RvP en Robben.

Ja denk dat Depay niks meer gaat worden. Is gewoon qua voetballer geen topper, mist (veel) techniek. Kluivert heeft de snelheid en kracht van Depay en de techniek van Elia, die weer kracht en mentaliteit mist.
 
Kevintje :(
 
Mkhitaryan is ook niet zo goed als bij z'n vorige club. Mourinho was goed voor een jaartje wat mij betreft.
.
 
Straks haalt hij Drogba nog nu hij al die geblesseerden heeft
 
Hij zal vast terug beginnen zeiken over het 'drukke programma'. Ik zie hem alweer een banaantje uitdelen langs de zijkant.

d6RW1t9.png
 
‘De Vrij vraagt om geduld en droomt nog van aanbod uit Camp Nou’
Stefan de Vrij heeft Internazionale om geduld gevraagd. De verdediger van Lazio zou per direct aan de slag kunnen in het Giuseppe Meazza, maar droomt volgens Mundo Deportivo nog van een aanbod van Barcelona. Om die reden heeft De Vrij de clubleiding van Inter gevraagd om extra tijd, voordat hij de knoop doorhakt over een transfer naar Milaan.

De Vrij beschikt over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs vanaf deze maand officieel mogen onderhandelen met de Oranje-international. Barcelona onderhoudt een goede relatie met de zaakwaarnemer van De Vrij, die ook de belangen behartigt van Thomas Vermaelen, en dat zou de Spanjaarden een streepje voor geven. De koploper van LaLiga hield zich de afgelopen maanden echter afzijdig en benaderde Lazio niet direct.

Volgens Mundo Deportivo is De Vrij dit seizoen desondanks vaak bekeken door Barcelona. Hetzelfde geldt voor Kalidou Koulibaly van Napoli. Bij beide spelers vormt de vraagprijs echter een probleem; zeker na de transfer van Virgil van Dijk wordt meer gevraagd voor verdedigers, meldt de krant. De kans bestaat dan ook dat Barcelona nog een halfjaar wacht, in de hoop om De Vrij transfervrij over te nemen. Inter zou wel in januari al zaken willen doen en daarom gaat de voorkeur van Lazio uit naar een deal met de competitiegenoot.
Philippe Coutinho wordt al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Barcelona en de Catalanen moeten volgens de laatste geruchten maar liefst 150 miljoen euro betalen om het contract van de spelmaker bij Liverpool af te kopen. De Braziliaan zelf zou er ondanks deze torenhoge prijs vertrouwen in hebben dat het goed komt, want hij heeft the Reds volgens SPORT laten weten voorlopig niet meer te willen spelen.
Amin Younes wordt al geruime tijd in verband gebracht met een vertrek bij Ajax en de vleugelspits zou inmiddels persoonlijk rond zijn met Napoli. De Italianen, die de eerste seizoenshelft in de Serie A af hebben gesloten als koploper, vinden dat de spoeling voorin te dun is en zouden in de Duits international een ideale back-up zien van Dries Mertens en Lorenzo Insigne.
 

Terence Kongolo maakt het seizoen af in de Premier League, zo heeft Huddersfield Town dinsdagmiddag bekend gemaakt via de officiële kanalen. De 23-jarige verdediger heeft tot 30 juni 2018 getekend bij de promovendus, die hem huurt van AS Monaco. Kongolo was pas een halfjaar actief in het prinsdom, nadat hij afgelopen zomer voor vijftien miljoen euro de overstap maakte van Feyenoord.
 
Jammer dat ie vooralsnog niet is doorgebroken bij Monaco. Was goed geweest voor het Nederlands elftal.
 
Vreemd dat ze in Amsterdam niet op het idee kwamen om hem te huren.
 
Terug
Naar boven