MuscleMeat

Sticky Voetbal Topic

‘Geweldige’ Matthijs de Ligt krijgt een oppepper na flinke kritiek
Matthijs de Ligt maakte deze zomer de overstap van Ajax naar Juventus, maar de twintigjarige verdediger weet nog geen onuitwisbare indruk achter te laten in Turijn. De Oranje-international wordt bij tijd en wijle aangepakt door de Italiaanse pers, maar Fabio Capello steunt De Ligt. De oud-trainer van la Vecchia Signora vindt dat men geduld moet hebben.

"Hij is jong en moet de tijd krijgen om zelfvertrouwen te vinden in een nieuwe omgeving en met nieuwe medespelers", geeft de 73-jarige Capello aan in een interview met Tuttosport. De ervaren trainer kent geen twijfels over de klasse van de Oranje-international. "Zijn kwaliteiten staan echt niet ter discussie. Hij is een geweldige verdediger."

Juventus leek woensdagavond in de Champions League op weg naar drie punten, maar Atlético Madrid wist een 0-2 achterstand in de tweede helft weg te poetsen: 2-2. Capello stelt dat Juventus goed terug zal komen van deze domper en misschien wel het miljardenbal kan winnen. "Ik heb veel karakter gezien op een moeilijk veld in het Wanda Metropolitano."

"Juventus heeft geleden, maar de spelers gaven alles. Het was een ander Juventus dan de Juventus tegen Fiorentina (0-0, red.). Ze benaderden Atlético zonder vrees. Juventus nam op het eind zelfs geen genoegen met een punt en ging nog op zoek naar de 2-3. Ik ben ervan overtuigd dat, als Juventus dit karakter iedere wedstrijd toont, ze de finale gaan halen."
Komt goed, jongens. Fabio is het met mij eens!

:trollfacex:

 
Waar is Marco van Ginkel eigenlijk gebleven? Bij de reserves van Chelsea?
 
Dan ben je 11 minuten bezig, sta je al 3-0 achter (@ Watford)

edit: 4-0
 
Jammer voor Elton
 
Atletico- Celta met Sierd.

Hèèrlijk :)
 
Mats vriendje Mina jetzt
 
Barca achter tegen promovendus.
 
Hah! :thinking:
 
Zouden ze al spijt hebben dat ze de optie voor een derde seizoen hebben gelicht bij Valverde?

Weer Roberto als rechtshalf...
 


Het zit Demiral en Buffon niet mee.
 
Ajax al sinds Spurs ongeslagen officieel.
 
Ze zijn flink in hun kont geneukt met Malen.
 
Wel bruut bij flashscore bij ajax op h2h klik. Alleen tegen panathinaikos verloren. Was oefenmatchje
 
Yep, maar dat was vorig seizoen.

:scratch:
 
Terug
Naar boven