- Lid sinds
- 16 mrt 2005
- Berichten
- 13.027
- Waardering
- 7.124
Ja die bedoelde ik ook met de zoon van Regilio.
Feyenoord doet weer mee. Haps was niet slecht, was bij AZ toch de veelbelovende toekomstige Oranje back?
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Omdat je het over Geertruida had. Later zag ik dat je Marega bedoelde.Ja die bedoelde ik ook met de zoon van Regilio.
Feyenoord doet weer mee. Haps was niet slecht, was bij AZ toch de veelbelovende toekomstige Oranje back?
Dat is wellicht De Gea. Een Spanjaard en ook nog eens geboren in Madrid.Thibaut Courtois beleeft niet z’n meest aangename periode als doelman. De 27-jarige Rode Duivel krijgt het de voorbije tijd zwaar te verduren in de Spaanse en Madrileense pers. Bondscoach Roberto Martínez neemt het in een gesprek met AS op voor zijn nationale doelman.
Martínez maakt vandaag om 14 uur zijn selectie bekend voor de twee komende EK-kwalificatiewedstrijden tegen San Marino (donderdag 10 oktober in Brussel, 20u45) en Kazachstan (zondag 13 oktober in Nur-Sultan, 15u00). Courtois, die tijdens Real Madrid-Club Brugge bij de rust werd vervangen wegens buikgriep, is er alvast bij. “We zijn op de hoogte van zijn medische situatie, maar ik roep hem alleszins op”, vertelde Martínez aan AS.
De bondscoach weet dat Courtois kop van Jut is in Spanje, maar twijfelt niet aan de doelman. “In het voetbal is alles mogelijk. Thibaut heeft als keeper bij Real een van de moeilijkste posities. Maar ik zie geen enkele doelman meer voorbereid om die rol te vervullen. Hij is in staat deze situatie te keren en het gewenste niveau te bereiken.”
“We hebben het over de beste doelman in de Wereldbeker. Hij is de beste keeper ter wereld voor Real Madrid”, stak Martínez de loftrompet op. “Het is jammer dat hij geen steun krijgt van het Real-publiek. Thibaut is sterk genoeg om met dat gefluit om te gaan. Als professional heeft hij veel moeilijke situaties in verschillende landen overwonnen. Het is tijd voor de fans en club om de beste Courtois te zien.”
Martínez kwam daarnaast ook terug op Eden Hazard, die vooralsnog teleurstelt in de Spaanse hoofdstad. “Hij moet zich aanpassen aan het team en de competitie. Dat is normaal. Eden behoort tot de drie grootste talenten ter wereld”, aldus de bondscoach.
Heeft die Karsdorp doping gebruikt?
Mooie payback op de haters


Het is niet bepaald de eerste keer dat een speler van AS Roma getroffen wordt door een kruisbandblessure. In de afgelopen vijf jaar raakten met Rick Karsdorp, Kevin Strootman, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Mário Rui, Alessandro Florenzi, Luca Pellegrini, Riccardo Calafiori, Abdullahi Nura, Elio Capradossi, William Bianda, Devid Bouah, Ezequiel Ponce, Marco Tumminello en nu dus Zappacosta maar liefst vijftien spelers zwaar geblesseerd aan de knie. Overigens liep Rüdiger bij de nationale ploeg een kruisbandblessure op.
Toeval?![]()
Artikeltje over onze vriend uit Meppel
![]()
Nederlandse clubs de beste in Europa, maar de gevolgen blijven (nog even) uit
De Nederlandse voetbalclubs zijn tot nu toe het succesvolst van alle clubs in Europa. Spanje staat op de tweede plaats. Schotland is derde.nos.nl
Jij bent nooit echt positief over Nederlands voetbal he. Lees al jaren hetzelfde van je.In 2016 moest nog de hele jeugdopleiding op de schop en moesten we naar Duitsland en België gaan om te kijken hoe hun het doen. Hetzelfde Duitsland dat na 2000 juist bij Nederland kwam kijken.
Laatste jaren zat het Nederland nooit echt mee in Europa, die 50-50 potten gingen altijd verloren. Kwartje valt nu goed, maar denk dat het even toeval is dat er flink punten gepakt worden en dat plek 9-10 op de ranking ook de plek is waar Nederland hoort. Het zal alle wedstrijden mee, Ajax en PSV hebben natuurlijk wel wat meer kwaliteit dan 5 jaar geleden en zullen een boost geven maar verwacht toch niet dat Feyenoord en AZ gaan overwinteren.
Jij bent nooit echt positief over Nederlands voetbal he. Lees al jaren hetzelfde van je.
