Grote Teen
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 13 jul 2012
- Berichten
- 670
- Waardering
- 32
- Lengte
- 1m92
- Massa
- 97kg
- Vetpercentage
- 13%
Ja, jij kan er nog een keer overheen als je wilt. Ik wens je succes

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

dus?? hoe dichter bij de nul hoe strakker om de .....
[Link niet meer beschikbaar]
outttttttttttttttttttttttttttt

Hoezo? Misschien is hij gewoon jong van geest?
Zelf voel ik me ook totaal geen 22 en kan ik beter omgaan met lui van een paar jaar jonger.. 27 en 15 is wel extreem ja maar ik vind het niet onmogelijk. Meisje die ik ken heeft een alleenstaande ma en haar broertje is geestelijk gehandicapt. Zij is 14 of 15 en haar kijk op het leven is volwassener als dat van mij..
Maar als je kijkt naar het gemiddelde 15 jarige meisje met de gemiddelde 27 jarige kerel heb je gelijk dat dat wel ziek zou zijn.. Sommige mensen lopen een paar jaar voor en anderen een paar jaar achter dus ik zou het niet bij iedereen ziek vinden.

Als ze interesse heeft mag ze me altijd PMen!Ja, jij kan er nog een keer overheen als je wilt. Ik wens je succes![]()

Als ze interesse heeft mag ze me altijd PMen!
En ik zie dat je van vlaanderen bent!![]()

Ik vind het maar onder 1 voorwaarde niet ziek. En dat is als ik straks net zo oud ben als mr Hugh Hefner en nog even kan genieten van 74 blonde, 19 jarige![]()
Laat hem maar, hij begrijpt het nietDus jij zou nee zeggen tegen een 15 jarig bloedmooi meisje die een serieuze relatie wilt en waarbij persoonlijkheid perfect overeen komt?
.Ik hoop van wel!!Ik denk niet meer dat ze nog gaat reageren in dit topic, maar ze is inderdaad van Vlaanderen![]()


Dus jij zou nee zeggen tegen een 15 jarig bloedmooi meisje die een serieuze relatie wilt en waarbij persoonlijkheid perfect overeen komt?
Dus jij zou nee zeggen tegen een 15 jarig bloedmooi meisje die een serieuze relatie wilt en waarbij persoonlijkheid perfect overeen komt?


We hebben altijd beaudien nogDie wordt zwaar verwaarloosd in dit topic
![]()
Laten we dit is een geweldige rotatie geven
Wat zou jij zeggen tegen een bloedmooie vrouw van 38 die verlangt naar jou zaad?![]()


Heee beaudien, maak eens kennis met m'n lo-o-vemachine heelaa heelaa hoo.We hebben altijd beaudien nogDie wordt zwaar verwaarloosd in dit topic
![]()
Ik heb op m'n 21e een relatie gehad met een meisje van 15. Dus waarschijnlijk zeg ik wel ja. Maar de reden dat die relatie overging was het grote leeftijdsverschil. Dus achteraf zeg ik misschien ook wel nee, omdat jonge meisjes niks voor mij zijn.
