- Lid sinds
- 13 jun 2009
- Berichten
- 7.499
- Waardering
- 703
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 124kg
- Vetpercentage
- 15%
Vrienden en vriendin zijn nr 1 ten alle tijden.
En je zal niet de eerste zijn die ze kwijt raakt doordat
je ego en kapsones stijgt door de hoge test waardes.
Trainen is een onderdeel van mijn leven 4keer per week (on)
En het eten gebeurt onder werktijd en diner.
Dus de avonden zijn me zeer kostbare tijd om door te brengen met me vrouwtje en vrienden.
Want he. Wat heb je aan een bruut fysiek als je alleen op de bank zit :-))
Ach boeiend er zijn zoveel mensen op de wereld, ik bind me niet aan mensen. Heb het overigens wel gemerkt hoor links en rechts maarja is niet anders. Je hoeft niet alleen op de bank te zitten, je kunt ook af en toe een leuk meisje uitnodigen. Bedoel je nou trouwens dat je het hele jaar door on bent?
---------- Post toegevoegd Sun 8 Apr 2012 om 19:14 ----------
TS je groeit juist in je rust, dat is even belangrijk als je training.
Nu wil je dubbel gaan trainen, maar hoe wil je dubbel zo hard gaan rusten dan? Hoe doe je dat?
Ik heb begrepen dat AAS zorgt dat het herstel een stuk sneller is. Het mooie daarvan is dat die microtears enzo een stuk sneller zijn hersteld. Dus kwa spieren kan het wel (aangezien het een splitschema is met minimaal 48 uur rust voor de grote spiergroepen (48-72)). Ik kan overdag ook gaan slapen een paar uurtjes.
Ik zie en hoor links en rechts wel eens dat pro's het ook zo doen. Dus vroeg me af of meer mensen hier op het forum ervaring hadden met dit soort extreme lasten.
Laatst bewerkt:
