Fitness Seller

Vroeger was alles beter

De Europese vrouw is geblondeerd terwijl de mannen schoensmeer in hun haar hebben en een goedkoop Turks haar implantaat.
What Ever GIF by Newcastle University
 
Vroeger kocht je een bros en koetjesrepen. Die bestaan nu nog maar smaken anders....vroeger was het beter.

Vroeger was ik jong en leek ouder worden zooooooo ver weg...."later als ik groot ben" was echt lichtjaren ver....nu kijk ik even achterom en zie dat ik al 42 jaar ben en dan krijg ik een beetje een kut gevoel, niet dat ik bang of angstig ben maar een beetje opgejaagd voel ik me dan, alsof ik nog lang niet alles uit het leven gehaald heb wat ik vroeger voor gevoel had gedacht, en alsof er nog zo weinig tijd is....vroeger was het beter.

Maar tegenwoordig is het ook goed alleen leek het vroeger allemaal beter.

De rotjes knalden wel harder dan tegenwoordig.

En zoenen voor de eerste keer met een mooi meisje was echt magisch...

Alles was toch lekker nieuw...

Ok ik krijg honger, ciaooo!
Koop een motor en krijg een gratis kneedowncursus van mij, dan draai je de klok weer 20 jaar terug.
 
  • Heart
Waarderingen: K82
Voetbal was vroeger beter ?
 

Heb nu een enorme hekel aan voetbal.

Cruijff kon op grote toernooien wat moderne voetballers alleen onder gecontroleerde omstandigheden kunnen.
 

Heb nu een enorme hekel aan voetbal.

Cruijff kon op grote toernooien wat moderne voetballers alleen onder gecontroleerde omstandigheden kunnen.
De hagiografie omheen zijn persoon blijft toch bijzonder.

Cruijff liquideerde PSV spelers die van groot belang hadden kunnen zijn, stond toe dat Lippens werd weggepest door Hanegem en Israël, gaf niet thuis tijdens de finale van 1974 omdat Vogts eigenhandig voor mandekking koos nadat ze op achterstand kwamen en liet Oranje in de steek in 1978.

:emo:
1978 ook finale WK tegen Argentinië
Wat mij betreft heeft Argentinië maar twee WKs gewonnen. Ze hadden geeneens in de finale mogen staan in 1978.
 
Écht wel !
 
Stemmen waren beter.

 
Terug
Naar boven