- Lid sinds
- 2 mei 2003
- Berichten
- 34.296
- Waardering
- 1.446
- Lengte
- 1m89
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
soms wou ik dat ik de mensen van dbb in het echt was tegen gekomen. Zou ik samen met ze kunnen eten,trainen, chillen en bitches regelen. Nu doe ik alles van dit rijtje in me eentje behalve af en toe chillen
Nee, werk ben ik zoekende en waarschijnlijk 2 baantjes aan de haak.. en school heb ik volgende week examen maar heb dit jaar verkloot.
Wat mijn DAG verpest heeft ... wat mijn hele vorige WEEK verpest heeft ... kou en regen ... leuk zo vakantie in Vlaanderen... (en nog 2 kilo kwijt ook)
alsof het in Nederland beter weer is!!!alsof het in Nederland beter weer is!!!
Waar zit je dan? Hier schijnt de zon!
Waar zat je dan in Vlaanderen?Ja, ik ben nu weer thuis.... nu is het inderdaad weer mooi weer nu ik binnen zit.
http://www.youtube.com/watch?v=VbfjuYtkJRE

Ga rond 3 uur trainenGa trainen? motivatie vids kijken? doe ik altijd als ik me verveel
Misschien zo nog wat slapen ofzo.. 
Fuark Heb me eten thuis laten liggen, nu nog 4 uur overleven op een snickers.
net flink aangereden door een auto.
Brommer total loss.
Been naar de klote. Spierpijn in me nek, armen en benen.
Was zijn schuld, hij keerde zonder te kijken.
Wat kan ik doen om te claimen?
