Remi AFCA
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 24 dec 2009
- Berichten
- 3.143
- Waardering
- 276
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 94kg
- Vetpercentage
- 15%
Je moet zo flink zijn om het in hun gezicht te zeggen..
zulke grappen worden niet gewaardeerd hier.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Thanks allemaal, ze was al een tijdje heel zwak/ had veel pijn, ze was er ook 'klaar voor' zeg maar..
Gisteren nog gevraagd of al haar kinderen langskwamen, dit deden ze. Hier was ze dus heel blij mee, net of ze wist dat het nu tijd was om te 'gaan'.
Hé t*ring e*kel d*ck head sh*t face l*l, hoe zit het met die pics van je zusjes en nicht?![]()
Pas als jij weet wat je soep geel maaktThanks allemaal, ze was al een tijdje heel zwak/ had veel pijn, ze was er ook 'klaar voor' zeg maar..
Gisteren nog gevraagd of al haar kinderen langskwamen, dit deden ze. Hier was ze dus heel blij mee, net of ze wist dat het nu tijd was om te 'gaan'.



Je moet zo flink zijn om het in hun gezicht te zeggen..
zulke grappen worden niet gewaardeerd hier.
jezus man jij bent echt een autist of niet, beetje respect is wel op zijn plaats.
---------- Post toegevoegd Thu 18 Oct 2012 om 22:41 ----------
dat zou die niet durven

Respect komt van binnen en dat heeft niets te maken met gecondoleerd zeggen. 
Zo deprimerend.Ik ben allergisch voor t woord gecondoleerdZo deprimerend.
Zeg gewoon sterkte, t slaat nergens op om gecondoleerd te zeggen wanneer je een persoon niet gekend hebt.
Ik ben allergisch voor t woord gecondoleerdZo deprimerend.
Zeg gewoon sterkte, t slaat nergens op om gecondoleerd te zeggen wanneer je een persoon niet gekend hebt.
om gewoon een beetje medeleven te tonen, natuurlijk is het een deprimerend woord, er zijn immers mensen overleden. maar als je er zo over denkt hou je mond dan gewoon dicht ipv zon k*topmerking te maken, daar word de wereld al helemaal niet beter door kneusOh ja met gecondoleerd zeggen verbeter je de wereld wou je zeggen
Kom op zeg, deprimerend woord. Als je zo graag mee wilt leven vraag hem dan naar wat voor vrouw zijn oma was. Of hij goede herinneringen aan haar houd of wat dan ook. Alsof iemand oprecht gaat zitten lachen omdat zijn oma dood is..
Daarnaast durf ik mijn hand in het vuur te steken dat 9 van de 10 die gecondoleerd zei straks op 1 oor gaat liggen en als je hem morgen vraagt wie hij gecondoleerd had en waarom hij dit niet eens meer kan herinneren.Respect komt van binnen en dat heeft niets te maken met gecondoleerd zeggen.
Of zou jij het respectvoller vinden wanneer iemand zegt gecondoleerd en vervolgens denkt LOL NOT GIVING A ****. Oh ja, vele malen respectvoller dan iemand die gecondoleerd gewoon een deprimerend woord vind en t wel oprecht k*t vind dat zijn oma is overleden. Sterker nog, als ik geen huiswerk aan t maken was had ik met alle liefde interesse in zijn oma getoond maar, no offence, ik moet ook prioriteiten stellen.
Ach, gelukkig zei jij wel gecondoleerd, is de wereld weer een stuk beter nietwaar? Je weet niet eens om wie je verdrietig bent dat ze overleden is, hoe kun je dan überhaupt gecondoleerd zeggen.![]()
Er zijn zoveel dingen die nergens op slaan, als ik me over elk gebruik druk moet maken heb ik echt een k*tleven

Ik ben allergisch voor t woord gecondoleerdZo deprimerend.
Zeg gewoon sterkte, t slaat nergens op om gecondoleerd te zeggen wanneer je een persoon niet gekend hebt.
