MuscleMeat

Sticky Wat heeft jouw dag verpest?

mijn moeder zoekt aandacht.. helaas heeft ze dat jarenlang via mijn ziekte gedaan. dat kan nu niet meer... het is een lang verhaal! maar ik ga voor aankomen! :)

---------- Post toegevoegd Sat 16 Mar 2013 om 16:41 ----------


Super!!! ik ga voor 25! hahahah

---------- Post toegevoegd Sat 16 Mar 2013 om 16:42 ----------


effe zoeken momentje

Ik voor 30-40 :p
 

nee body... zo kunnen we beter oordelen



I+see+what+you+did+there.gif
 
foto's weg.
voor wie interesse heeft kan altijd even mailen. Heb ze nog bewaard evt.
 
Laatst bewerkt:
marina respect dat je ze wou delen, de laatste foto zie je er al stukken gezonder uit... goed voedingsschema en hard trainen en dan komen de resultaten zeker er zit iets in:cool:
 
Marina, mag ik vragen welke ziekte je had/hebt?
Het is niet echt een ziekte.
Het was een combinatie van factoren die later pas aangetoond waren.
70 uur per week werken (oke.. mijn fout... zat over de hele wereld voor mijn werk) + pfeiffer (in een niet herkenbare vorm. heb het nooit doorgehad en werd pas na 20 kilo afvallen in 2 maanden aangetoond in mijn bloed) + veel te snelle stofwisseling + embolie in mijn longen waarvoor ik 4 maanden aan een antibiotica zat.

Alleen mijn stofwisseling en op dit moment problemen met mijn te lage bloeddruk spelen me nu nog parten.
 
Klopt! maar ik ben er al mee bezig!

---------- Post toegevoegd Sat 16 Mar 2013 om 16:55 ----------


dank je. :)

Enorme verbetering, errug mager inderdaad die before pics.
Lange weg te gaan denk ik, maar belangrijker, grootste deel al afgelegd !

Mijn diepe respect !
 
Leen wat tren van Hoody heb je gelijk 20 kilo aan gewicht erbij
 
marina respect dat je ze wou delen, de laatste foto zie je er al stukken gezonder uit... goed voedingsschema en hard trainen en dan komen de resultaten zeker er zit iets in:cool:
Dank je. dan haal ik ze zo weer even weg.
Ik wil graag verder met trainen. Ik ben begonnen puur om mijn spieren wat sterker te krijgen (fysio fitness begeleidt) maar sinds ik hier zit en ook zelf vorige week een halterset heb aangeschaft begint het steeds meer te trekken om KT echt op te gaan pakken. :)
mijn legpress staat nu op 100 kg.. ruim 2 keer mijn gewicht! *lol*

---------- Post toegevoegd Sat 16 Mar 2013 om 17:06 ----------

Thanks allemaal!
Doet goed te horen. :)
Ik wil echt beter gaan trainen. En eten ben ik al mee bezig!
ik eet de mannen op mijn werk eruit!
OP mijn vorige werk kreeg ik de opmerking dat ik"vrat voor de afdeling" :D
alhoewel ik het wel mee vond vallen. Ik vond hun gewoon kleine eters... 2 bammetjes met lunch.. en ik kwam aan met 4! hahaha
maar ik moet nog wel werken aan mijn eten en trainen.
 
foutje
 
Terug
Naar boven