ThaWasteland
Enormous Athlete
- Lid sinds
- 28 mei 2014
- Berichten
- 44.169
- Waardering
- 71.640
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 93kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat is irrelevant , houdt, want het is en blijft derde persoon enkelvoud en geen tweede.Maar het is geen vraag, het is gebiedende wijs. Dus houd!
Dat gaat alleen op bij tweede persoon, niet bij derde.
Er staan ook voorbeelden als "Houd je hoofd erbij", "Houd je mond", je hoofd is het onderwerp, je mond is het onderwerpDat gaat alleen op bij tweede persoon, niet bij derde.
Je hebt gelijk.Er staan ook voorbeelden als "Houd je hoofd erbij", "Houd je mond", je hoofd is het onderwerp, je mond is het onderwerp
Ff kinderachtig: smurf je bek klinkt toch beter dan smurft je bekVervang het maar door een ander werkwoord. Je is niet het onderwerp, maar 'je bek', eigenlijk 'jouw bek'.
Lekkere rookgeur in de slaapkamer. Want de buren zijn weer lekker aan het stoken.
Neukt je moeder of neuk je moeder. Kies maar.Ff kinderachtig: smurf je bek klinkt toch beter dan smurft je bek

Nee anders had ik last van een poepgeur.
Toch de 2e, die 1e mist nog een vraagteken
Als een Rotterdammert het zeg?
Daar gaat het niet om. Ik ging de fout in door te denken dat het onderwerp 'je mond' was (3e persoon), maar het onderwerp was impliciet gewoon 'jij', dus tweede persoon. Daarom stam zonder t.
