XXL Nutrition

Sticky Wat heeft jouw dag verpest?

  • #149.602
En precies daarom wordt ik geen prepper. Je zult maar alleen op de wereld zijn... kom je jou tegen :treuren:

Dan zal ik je met alle liefde en plezier helpen, zolang je mij rechtvaardig en eerlijk behandeld ben ik een zeer behulpzaam persoon. Help de bejaarde buurvrouw altijd met der grof vuil aan straat zetten en de andere buren geef ik vaak zelfgekweekte plantjes of zaadjes.

Alleen als ik genaaid word, bewust, of ik of mn gezin bedreigd word dan word het link. Anders niet hoor. Nothing but love🤙.
 
  • #149.606
Hier ook...
 
  • #149.607
Een non-binair wint eurovisiesongfestival

die kill me GIF by South Park
 
  • #149.609
Ik had deze nacht een nachtmerrie dat een kerel met een rokje aan het eurosong had gewonnen.

Toen ik deze morgen wakker werd en ik dacht er aan terug, voelde ik ziektes waar opkomen waar ze nog de namen moeten van uitvinden.
 
  • #149.610
#free AK
 
  • #149.611
Ik volg het niet helemaal, maar volgens mij is het Songfestival hard achteruit gegaan vanaf die Oostenrijkse met baard won.
 
  • Like
Waarderingen: K82
  • #149.615
grote mond
 
  • #149.617
:slap::kots:
 
Terug
Naar boven