typeE
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 13 jun 2011
- Berichten
- 800
- Waardering
- 59
Echt he.
Gewoon DMT'tje roken, dan ben je wel op 2 plekken tegelijk
Maar niet op de manier die ik zou willen.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Gewoon DMT'tje roken, dan ben je wel op 2 plekken tegelijk

Is toch juist beter?
OT : Dafuq nichtje belt die ik al 3 jaar niet gesproken/gezien heb ofk ff wat shit kan regelen... mind is blown
dit
http://www.youtube.com/watch?v=tiDSkLsqcKg&feature=fvwrel
alsjeblieft zeg... geen gram vet aan zn lichaam
wandelend skelet
kill it, kill it with fire!!dit
http://www.youtube.com/watch?v=tidsklsqckg&feature=fvwrel
alsjeblieft zeg... Geen gram vet aan zn lichaam
wandelend skelet
dit
http://www.youtube.com/watch?v=tiDSkLsqcKg&feature=fvwrel
alsjeblieft zeg... geen gram vet aan zn lichaam
wandelend skelet
Komt wel goed lieverd, nog een maandje en dan lenteWeer gvd sneeuw?! Ik ben die winter zo verschrikkelijk zat he
Ik wil zon
NU!!

Komt wel goed lieverd, nog een maandje en dan lente![]()
Inderdaad, zou echt chill zijn
Misschien vitamine B5 proberen?Dafuq hoe kan dit, normaal had ik nooit puistjes ofzo tot ik 3 maand aan BB deed dan kreeg ik er een paar. Neem nu biergist, drink veel water, doe er soms creme aan maar dat vind ik eigenlijk bullshit die cremes. En iedere keer als je denkt dat ze allemaal weg zijn voel je er weer 2 opkomen. Heb er niet veel dus roa is een beetje overdreven denk ik, what to do now
Ennn sinds iedereen hier vit d3 neemt ga ik me daar eens over inlezen, ziet er interessant uit
Dafuq hoe kan dit, normaal had ik nooit puistjes ofzo tot ik 3 maand aan BB deed dan kreeg ik er een paar. Neem nu biergist, drink veel water, doe er soms creme aan maar dat vind ik eigenlijk bullshit die cremes. En iedere keer als je denkt dat ze allemaal weg zijn voel je er weer 2 opkomen. Heb er niet veel dus roa is een beetje overdreven denk ik, what to do now
Ennn sinds iedereen hier vit d3 neemt ga ik me daar eens over inlezen, ziet er interessant uit
Lol, story of my puberteit.
Wat ik gedaan heb: voeding met een hoge glycemische waarde (suikers en alle andere snelle kh's) vermijden en stoppen met melk, gewoon die insulinepieken vermijden dus, hielp bij mij een heleboel. Gezicht schoon houden dus sowieso elke ochtend en avond gezicht wassen.
Goedkoop en effectief is benzoylperoxide. Elke ochtend opsmeren en helpt ook redelijk. Het is geen wondermiddel, maar alle beetjes helpen.
---------- Post toegevoegd Sun 12 Feb 2012 om 19:43 ----------
Kan je proberen, heb ik ook gedaan en hielp een hele boel. 10 gram per dag is wel veel, maar voor zover bekend niet schadelijk. Mijn huid werd er een stuk schoner door.
