Guido 1987
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 21 mrt 2007
- Berichten
- 1.052
- Waardering
- 17
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
je moet elke spiergroep dusdanig goed kunnen trainen, en kunnen varieren in oefeningen per spiergroep, dat leidt tot resultaat. dat is een must voor mij.
Squatrack, dumbbells 40kg+ (hoe zwaarder, hoe beter), dat je mag deadliften
O ik heb het wel is meegemaakt dat het niet mocht (maxifit) ,dat je mag deadliften? ken jij gyms waar dat "verboden" is?

dat je mag deadliften? ken jij gyms waar dat "verboden" is?
Checklist:
Je komt binnenlopen je ziet het volgende:
1 laminaatvloer: weglopen
2 heel veel chroom: weglopen
3 Geen squatrek of powercage: weglopen
4 Een instructeur van 70kg die bij de vrouwen de adductie staat uit te leggen: weglopen

maar binnenkort een squat dus ik blijf 
In de gym waar ik train hebben ze alleen een smith machine en een ez curl bar.
Ik wil graag rippetoe gaan doen, maar zou ik dan kunnen deadliften/bent over row/military press enz. met die ez curl stang en kunnen squaten in de smith machine?
Of train je dan niet de juiste spieren?
Ik kom uit Beverwijk,
Mijn ouders hebben het liefste dat het bedrag rond de 25 euro ligt (per maand)

nee, nee en neeIk bedoel dus, dat ze geen normale halterstang enzo hebben, wel zat gewichten(ong. 300kg), dumbbells tot 50kg en zat andere apparaten, noem maar op en ze hebben 't.
Maar dus geen Halterstang en een squatrek..
Zou ik kunnen deadliften/squaten etc. met dumbbells? Of toch in de Smith en met de ez curl bar doen?
