- Lid sinds
- 15 mei 2011
- Berichten
- 3.003
- Waardering
- 496
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 13%
Is it?
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe komt het dan dat bij jou alles al hangt?Dat zei laatst iemand tegen mij xD Wie weet er paar goede argumentne hier tegen?

Ik zou er zelf geen argumenten tegenin brengen want ze zijn toch anti, dus ik zou iets zeggen in de trend van "oh jij zal daar vast veel vanaf weten ja", als in, je weet niks dus hou gewoon je smoel.Dat zei laatst iemand tegen mij xD Wie weet er paar goede argumentne hier tegen?
Good pointHet is gwn jaloezie als je bijvoorbeeld AAS gebruikt en ****ing shredded er uit ziet, pure jaloezie sinds wanneer boeit het onbekenden als je ongezond doet?
Dat zei laatst iemand tegen mij xD Wie weet er paar goede argumentne hier tegen?
Het is gwn jaloezie als je bijvoorbeeld AAS gebruikt en ****ing shredded er uit ziet, pure jaloezie sinds wanneer boeit het onbekenden als je ongezond doet?
Gebruik liever gear dan als een kettingroker te leven , vandaag is me opgevallen hoeveel mensen wel niet roken echt 3/5 rookt. Ik walg ervan vooral als ze voor je lopen en al dat rook naar je toe komt+1 als je drinkt geeft ook niemand er iets om..is gwn jaloezie, omdat die mensen verbitterd zijn omdat ze een te zwak karakter hebben en geen doorzettingsvermogen
Dat zei laatst iemand tegen mij xD Wie weet er paar goede argumentne hier tegen?
Herkenbaar, ik heb al vaak nee gezegd gewoon om een discussie te vermeiden
Denk dat iedereen hier dat verhaal al heeft gehoord dat als je stopt met trainen alles gaat hangen en je vet wordt
Haters gonna hate
tenzij om medische redenen. Mensen snappen gwn niet dat BB een levensstijl is en niet een of andere sport die je een paar jaartjes doetHaha, even kijken of hij nog meer nieuwe filmpjes heeft upgeload


lokale eetwedstrijd (onder kennissen) gewonnen met 3 pizza van dr oetker en 8 sneden brood(3 met mosselsalade, 1 met zalm).
Not even a challenge, nummer 2 kreeg amper de pizzas op nummer 3 gaf er na 2 de brui aan toen hij zag dat ik al zowat voorbij de 3de was
Zijn er trouwens officiele eetwedstrijden in België?
Aansluitend op wat je dag verpest heeft: breuk in schouderkop en dus niets chronisch / zwakke schouders.
---------- Post toegevoegd Fri 8 Mar 2013 om 20:09 ----------
Varken
