- Lid sinds
- 8 dec 2016
- Berichten
- 18.191
- Waardering
- 14.740
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 103kg
- Vetpercentage
- 17%
Fucker is een mooi scheldwoord.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Fucker is een mooi scheldwoord.
HomoMag ik ook mee? #ibnelife
anale stimulatie is lekker.
Zijn toch ook mensen?
O ja niets mis mee sorry man
Ja, UK Muscle, maar je zal me gaan missen en dan krijg ik weer PMtjes van je.
Ja, UK Muscle, maar je zal me gaan missen en dan krijg ik weer PMtjes van je.
Bestaat er trouwens een marokkaans bb forum? 🤔Je bedoelt die pm's over de pics die je nog steeds niet hebt durven te plaatsen?
Daar zeg je mij wat ja snuif drop die foto's gewoon man. U fooking wankerJe bedoelt die pm's over de pics die je nog steeds niet hebt durven te plaatsen?
Niet elke crimineel is een Marokkaan

Ja je gaat nu gewoon aas zetten en een betere shape krijgen om het dan pas te posten. f**k it man post gewoonBelofte maakt schuld, die pics komen maar ik bepaal zelf wel wanneer. Daar heb ik geen mini cameltoe voor nodig om mij dat te vertellen.
Je moeder a zemmelNiet elke crimineel is een Marokkaan
Grapje Kamilli
Huh? Ik dacht dat iedereen die een lichte tint heeft een Marokkaan of Turk is?!

Ons moeke is een skat
Denk niet dat mijn vriendin dat op prijs zou stellen dus nee. Zit momenteel in de cut, gewicht 100kg, 12% bf.Ja je gaat nu gewoon aas zetten en een betere shape krijgen om het dan pas te posten. f**k it man post gewoon
Stoere stats post dat dan joh. Anders lul je gewoon uit he neck q2% op 100 is gewoon bufffDenk niet dat mijn vriendin dat op prijs zou stellen dus nee. Zit momenteel in de cut, gewicht 100kg, 12% bf.
Dat denken jullie toch al so what's the point?Stoere stats post dat dan joh. Anders lul je gewoon uit he neck
