Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ben je Sap de Aardwortel nog tegengekomen ?Vanochtend weer in de moestuin geweest, probeer zo'n beetje om de dag te gaan om het onkruid een beetje bij te houden.
Wroeten in de aarde vind ik erg ontspannend, alles om me heen verdwijnt dan even naar de achtergrond.
Tuin ligt er weer mooi bij en eerste oogst sperzieboontjes is binnen 😍
![]()
2x pw met de huismoeders groesles/ crossfit. Ik kan niet samen met haar trainen doordat er of ruzie komt of ik naar haar tet*en/kont blijf staren als ze squat en niet meer kan focussen.
Oja, begrijp het. dan begint je cialis ineens te werken. wel leuk dat ie mee gaat. toen mijn kinderen zo klein waren dit ook meegemaakt, maar de kleinste babe nu traint zelf ook.2x pw met de huismoeders groesles/ crossfit. Ik kan niet samen met haar trainen doordat er of ruzie komt of ik naar haar tet*en/kont blijf staren als ze squat en niet meer kan focussen.
Weekend is het altijd rustig hier en dan gaat de kleine mee zodat ie al beetje bekend word met de gym.
Wie gebruikt er nou knee sleeves? Knee sliders zou ik nog begrijpen.@Schwarzeneggertje zijn 2 jarig zoontje squatte al 90 kilo Full natty geen knee sleeves. Puur genen van z’n pa.
Teveel kanon op?Wie gebruikt er nou knee sleeves? Knee sliders zou ik nog begrijpen.
![]()
We wonen 120km boven trondheim. Ergens in een klein dorpje. En dan ook nog 6km buiten het dorp op het einde van een bergweg. Ons huis staat dan nog ongeveer 70 meter van de weg af. een meter of 8 van het bos af. Heerlijk rustig. Zo rustig dat de bosbewoners langs het huis komen. Ik heb hier al een keer een foto gepost van een hert dat onder ons keukenraam stond te eten. En vandaag hebben we (verse) sporen van elanden gevonden op een meter of 10 van ons huis. Hebben vandaag de helft van alle planten en struiken plat gelegd. Binnenkort komen de 200+ schapen terug aan gaan ze alles kaal eten voor de winter komt. Het uitzicht is prachtig maar vooral de rust is geweldig en kan ik iedereen aanraden. Ook nesten er een koppeltje arenden in de buurt van ons huis. Echt machtig mooi om die over je huis te zien vliegenwellicht maakt het ook een verschil waar je woont? Noord of Zuid. In het noorden zonder je jezelf wel af en woon je echt geïsoleerd, zeker met je kinderen....denk ik? De natuur is adembenemend, de lucht is schoon en de stilte maakt je rustig![]()
Heerlijk dat er niemand onverwachts op de koffie komt. Al is iedereen welkom die hier al dan niet toevallig langs komt om een bakkie te doen.Wel lekker die rust! Lijkt me wel apart dat je niet ‘zomaar’ ff visite krijgt die een ‘bakkie’ komt doen🤗😋
Het is nooit te vroeg om te beginnen
Vergeet je er geen emmer beton aan te knopen😋😋Heb net mijn vriendin per ongeluk vermoord 😊, nu even de lijkzak in de waal doen. #doeiwasgezellig
![]()
Wil je je post even aanpassen. Ik ben net een jaar uit TBS.
Wil je je post even aanpassen. Ik ben net een jaar uit TBS.
Eerder te weinig.
Maak je er niet te druk om, een echte TBS' er vervalt sowieso in herhaling. Doe je ding en geef jezelf aan.Wil je je post even aanpassen. Ik ben net een jaar uit TBS.
Ik had vorig jaar voor mijn zoontje een dumbbell set gekocht, 1,5kg, 3kg en 5kg dumbbells erg leuk en zo maar minder leuk dat hij ze na gebruik keihard tegen de tegels smijt 😄



