FrankyB
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 6 feb 2005
- Berichten
- 1.090
- Waardering
- 40
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 97kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoop niet dat je mij nu probeert te beschrijven met je D&G, G-Star en Bjorn Borg verhaal, want dat ga ik je verkrachten als ik de kans krijg.
Die zooi is ook PAUPER
wil zelf deze gaan halen volgende week, heb al eerder van die hogere gehad zeg maar waren van nike, lopen ook heerlijk echt lang mee gelopen ook
![]()
@D77, de D&G en die laatste vind ik echt ziekelijk mooi![]()
Had je toevallig link?
Ben wel benieuwd wat de stijl van dbb is qua schoenen..
als je post met plaatje en prijs,
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
80 eurie, lopen heerlijk

Wat een lelijke dingen
Ik zelf loop op lacoste sneakers, cruyff schoenen, etc.

Wat een lelijke dingen
Ik zelf loop op lacoste sneakers, cruyff schoenen, etc.
Lol, ik noem o.a. de schoenen K-Swiss en ik krijg er meteen gekanker over van elke kant
Nogmaals, als je bullshit tegen mij post, lees dan op z'n minst al mijn posts door. Totaal niet relevant wat je nu post. Discussie is onderhand al verder gegaan dan sneakers met een roos kleurtje wat sowieso ook voor homo's is.

Nike SB's, ken geen betere originelere schoenen die zo lang mooi blijven!
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Nee heb ze gezien bij men at work en heb ff op internet gekeken maar er blijken maar een aantal vestigingen G star schoenen te verkopen. Er zat ook nog een andere winkel in de stad met die schoenen ik ga er woensdag naar toe dus laat je het weten![]()
Gadverdamme zeg. Zou niet dood gevonden willen worden in die wijven schoenen als D&G. Lakschoentjes, lawl. En nike airmax gooi ik al helemaal het vuur in... Lopen toch alleen maar van die 'Hardcore kampers' op. Meteen als ik iemand op Nike Airmax zie denk ik '' Oh, dat is goedkoop volk ''.
Loop zelf gewoon op wat sneakers als Adidas en K-Swiss. Lopen heerlijk, zien er niet patserig uit, sportief maar nog steeds casual. Prima prijsje ook vaak.
Snap het niet, die vrouwen schoentjes allemaal voor die honderden euro's. Waar doe je het precies voor? Vrouwen? Kan je zeggen dat veel dat een afknapper vinden...

Dat zegt genoeg over jezelf niet over degene die je beoordeelt![]()

