Adidas
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 5 aug 2009
- Berichten
- 578
- Waardering
- 27
- Lengte
- 1m81
- Massa
- 78kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Haha nee man, ben net aan het tweede chapter begonnen. Kan wel zeggen dat de sfeer in het spel echt goed is!
Ja, als je niets anders te doen hebt dan gamen. Speel 1-2 keer per week.

geweldige bump... ben je aan het post farmen ofzoMass Effect 2 (Uiteraard met uit het eerste deel geïmporteerde characters)... ****ing briljant!


Mass Effect 2 (Uiteraard met uit het eerste deel geïmporteerde characters)... ****ing briljant!
Ik ook.
Vond het in eerste instantie maar een hoop gelul (enorm veel gelul, op zich kan ik me goed vermaken met een Tolkienesque rpg) in een clichématige wereld van elfjes, dwergen en boze tovenaren maar in mijn tweede poging moet ik daar toch op terugkomen.
Het is nog steeds een wereld waar je er duizenden van kent uit andere rpg's en fantasy verhalen maar de dieperliggende verhaallijnen - de politieke intriges daaronder en de interactie met je party-leden en diens unieke kijk en wijze van interacteren op de spelwereld - zijn toch van zeer goede kwaliteit en binnen dat uitgemolken fantasykader wel weer origineel. Grootste minpunt is wel het battlesysteem, op de 360 en PS3 kan deze echt niet tippen aan de pc versie.
edit: krijg jij trouwens die t*ring draken dood zonder de moeilijkheidsgraad op die momenten even naar beneden te stellen?![]()
)geweldige bump... ben je aan het post farmen ofzo
BTW CoD MW2
