Leeman
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 28 apr 2005
- Berichten
- 6.308
- Waardering
- 90
- Lengte
- Massa
- 43kg
- Vetpercentage
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
discus hernia gehad, ik heb beetje alles uit het lijstje. Soms lichte pijn, soms kan ik men bed niet uit, hangt ervan af hoe de training de dag ervoor uitzag en hoe ik geslapen heb.
Een stijve rug na het deadliften, maar dat zie ik niet als last van de rug. Het is gewoon een soort van spierpijn. Je hebt natuurlijk flink de spieren belast. Duurd ook maar een dagje.
Last van je rug versta ik geen spierpijn onder van het trainen!
Wel krijg ik als ik tijdens werk hele erge kramp in mijn midden/onderrug als ik langer in een zelfde houding moet zitten. ik krijg dat sneller dan anderen, zou dat met training te maken hebben? Ik overweeg om dan soms een soort strakke band te gaan dragen want met een klein beetje steun is het meteen weg.
dan ga je dus voor optie 5, spierpijn is ook pijn, gelukkig geen gevaarlijke

Kan ook prima referred pain zijn vanuit de segmenten L5-S1.


Same.Ik heb spit in mn rug en daarnaast sowieso een klote rug en nek. Het wordt niet erger tijdens/na het trainen tenzij ik nét iets te zwaar mn rug train..
Heb door die spit sowieso wel constante lichte rugpijn.
Ik heb spit in mn rug en daarnaast sowieso een klote rug en nek. Het wordt niet erger tijdens/na het trainen tenzij ik nét iets te zwaar mn rug train..
Heb door die spit sowieso wel constante lichte rugpijn.
wat heb je eraan laten doen? Die gaan toch niet vanzelf over?
Verder even een leuk weetje tussendoor. Lage rugklachten en dan vooral de aspecifieke (dus niet een hernia, maar meer de klachten zonder duidelijke oorzaak) is een probleem van de westerse wereld. De rest van de wereldbevolking heeft niet of nauwelijks dit soort klachten!![]()

