XXL Nutrition

Zouden jullie naakt poseren voor veel geld?

Voor 6000e neuk ik wel zo'n verwijfde homo in z'n kont trwns. 6000e, t*ring. Voor beetje rukken in rare situaties. Good stuff.
 
Ja hoor.

En zeker met mijn e-c**k van 32 cm.
 
@ Sachin531: Heb ik al :D
 
Voor 6000 euro per maand zou ik het doen, maar alleen als de wereld dan echt vergaat in 2012. Ik bedoel je zal dit nooit je hele leven kunnen doen, en later zal je naam over het hele internet staan met naakt foto's. Je zal moeite krijgen om een baan te krijgen en een vriendin kan in dat geval ook lastig worden.

6k per maand dudeee !
baan en shit is voor latere zorg zie je wel over 2 jaar hoe het zit

---------- Toegevoegd om 20:43 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:42 ----------


dat is allemaal schijn joh
ik beloof je echte onsterfelijke liefde als je het doet :D
 
Yup. Extra geld kan ik wel gebruiken.
Je wordt nl toch niet gevraagd als je er niet goed genoeg uit ziet. Dus al zouden ze mij vragen, dan betekend dat ik er toch wel redelijk ok uit moet zien. Heb er dus mentaal ook geen probleem mee :p
 
Waar kan ik tekenen?
 
Nou ik had het geweten, DOEN. Daarnaast, onderzoek leiden, beter ontwikkeld die gozer zich op het modellen gebied en gaat die op den duur porn-movies maken, veel chiller lijkt mij.
 
Uiteraard,
 
Dit soort topics openen bij sommigen schrikbarend snel de kast.
 
Ja hoor voor 6000 per maand netto druk ik hem ook nog wel bij iemand in de bek...
waarschijnlijk heb ik wel viagra nodig om hem dan stijf te krijgen...:D
 
Poseren prima naakt ook wel, maar met een gozer op zn knieën of gebukt no way, op zo'n manier hoef ik niet aan mn geld te komen
 
Terug
Naar boven