Maakt dat die overheden minder gevaarlijk dan? Ik zou niet eens willen weten hoeveel mensen er door bepaalde overheidsinstanties omgelegd zijn in naam van staatsbelang.
Nee dat niet, maar democratische princiepes (die hier duidelijk werkzaam zijn, zoals de vrijheid van informatievergaring en de vrijheid van meningsuiting) zijn in ieder geval de beste van alle slechte overheidsbeginselen die er zijn.
Natuurlijk zitten er haken en ogen aan, maar ik denk toch dat ik liever hier (het Westen) zit dan ergens anders. Ben deze vakantie in de states geweest en daar ligt Bush zelf ook onder vuur met zijn zogenaamde "Wiretap program" Het afluisteren van gesprekken zonder rechtelijke machtiging.
Een rechter heeft het onrechtmatig verklaard en dus kan het niet worden voortgezet. Dat zie ik bijvoorbeeld in één of ander Islamitisch land niet gebeuren.





